2018-08-20 22:18:15

Wisłok Wiśniowa pokonał Błękitnych Ropczyce i jest nowym liderem 4 ligi

Wisłok Wiśniowa pokonał Błękitnych Ropczyce 3-2 i jest nowym liderem 4 ligi podkarpackiej. Trzy bramki w tym meczu zdobył Waldemar Złotek.

Wisłok Wiśniowa był zdecydowanym faworytem meczu z Błękitnymi Ropczyce, ale to do przerwy goście prowadzili 1-0 po bramce Szymona Piwowara.

Jednak osiem minut po zmianie stron Waldemar Złotek doprowadził do wyrównania i gospodarze dążyli do zdobycia kolejnych bramek. Na drugiego gola publika zgromadzona na stadionie w Wiśniowej musiała czekać kolejne dwadzieścia minut. Wtedy po raz kolejny na listę strzelców wpisał się Złotek i Wisłok objął prowadzenie w meczu.

Błękitni Ropczyce nie odpuszczali i liczyli na pierwsze punkty w tym sezonie. W 77. minucie meczu Mariusz Wiktor pewnie wykorzystał rzut karny i było 2-2.

Jednak Waldemar Złotek tego dnia był nie do zatrzymania. Osiem minut przed końcem meczu napastnik ekipy prowadzonej przez Krzysztofa Koraba skompletował hat-tricka i trzy punkty zostały w Wiśniowej.

0-1 Szymon Piwowar (35)
1-1 Waldemar Złotek (53)
2-1 Waldemar Złotek (73)
2-2 Mariusz Wiktor (77-rzut karny)
3-2 Waldemar Złotek (82)