2018-08-20 19:49:48

Remis w meczu pomiędzy Polonią Przemyśl a Ekoball Stalą Sanok

Ekoball Stal Sanok zremisowała z Polonią Przemyśl 1-1. (fot. Ekoball Sanok)
Polonia Przemyśl podzieliła się punktami z Ekoball Stalą Sanok w  ostatnim spotkaniu trzeciej kolejki 4 ligi podkarpackiej.Tym samym Polonia straciła fotel lidera na rzecz Wisłoka Wiśniowa.

Polonia Przemyśl do przerwy prowadziła z Ekoball Stalą Sanok. Jedyną bramkę w pierwszej połowie zdobył Tomasz Walat, który wykorzystał rzut karny w 18. minucie spotkania.

Po zmianie stron do ataków ruszyli goście, a gospodarze od 50. minuty musieli sobie radzić w dziesiątkę. Bezpośrednią czerwoną kartką został ukarany Piotr Kuźniar, który 30 metrów od bramki sfaulował Dominka Pielecha wychodzącego na sytuację sam na sam z bramkarzem.

Trzynaście minut później na stadionie w Przemyślu było 1-1. Autorem wyrównującej bramki był Jakub Ząbkiewicz. Napastnik gości dobił strzał po akcji Piotra Lorenca. Później doskonałe okazję mieli przyjezdni, ale nie potrafili pokonać Piotra Ciska. Więcej goli w tym meczu nie padło, obie ekipy podzieliły się punktami.

Tym samym ekipa prowadzona przez Grzegorza Opalińskiego straciła pierwsze punkty w tym sezonie i jednocześnie fotel lidera 4 ligi, natomiast Stal zrehabilitowała się za porażkę z Wisłokiem Wiśniowa.

1-0 Tomasz Walat (18-rzut karny)
1-1 Jakub Ząbkiewicz (63)