2018-08-20 17:35:43

Klasa O Dębica: Victoria Czermin pierwszym liderem okręgówki [Podsumowanie 1. kolejki]

Podobne tematy Klasa O Dębica
Victoria Czermin (na biało) po imponującej wygranej została liderem (fot. archiwum)
Imponujące zwycięstwo Victorii Czermin dało jej fotel lidera w dębickiej okręgówce. Zwycięstwa zanotowali tylko gospodarze, w połowie spotkań padł remis.

W inauguracyjnym spotkaniu klasy O Dębica, Victoria Ocieka nie miała problemów z pokonaniem Kamieniarza Golemki. Spotkanie rozpoczęło się w piątek o godzinie 17:30. Strzelanie rozpoczął rozpoczął już w 16. minucie Paweł Nędza, a chwilę później było już 2-0 za sprawą Dominika Kobosa. Przed przerwą trzecią bramkę zdobył jeszcze Jan Nędza i Victoria wygrywała 3-0. Dziewięć minut po zmianie stron, nadzieję na odrabianie strat dał obecny trener Wisłoki Dębica, Dariusz Kantor. Nie minął moment a Victoria Ocieka strzeliła czwartą bramkę, któej autorem był Dominik Cieśla. Wynik do końca meczu już się nie zmienił.

Jedynym sobotnim starciem był mecz rezerw Stali Mielec z Kolorado Wola Chorzelowska. Wynik otworzył w 36. minucie Leandro, jednak 8 minut później do wyrównania doprowadził Artur Rado. Po zmianie stron gole zdobywały już tylko rezerwy, wygrywając ostatecznie 4-1.

Niedziela rozpoczęła się meczami w Chorzelowie i Czerminie. Sokis Chorzelów nie miał problemów z ograniem Monisu Bielowy, zaś Victoria Czermin w efektowny sposób zainagurowała zmagania. Victoria już do przerwy prowadziła 5-0. Strzelanie już w 19. minucie rozpoczął Wojciech Soboń. Nie minęła chwila a bracia Jakub Trzpis i Arkadiusz Trzpis cieszyli się z bramek. Przed przerwą jeszcze barmki zdobywali Kamil Kłos oraz drugą tego dnia Jakub Trzpis. Po przerwie już tak wielu bramek nie oglądaliśmy, choć bezradność gospodarzy w końcówce wykorzystał Wojciech Soboń, strzelając dwa gole. Ostatnie słowo należało do gości, którzy w 89. minucie zdobyli bramkę za sprawą Łukasza Michalskiego.

Inne mecze tej kolejki zakończyły się remisami i w prawie każdym padł wynik 1-1. Jedynym wyjątkiem jest starcie LKS-u Wiewiórka z Chemikiem Pustków w którym nie oglądaliśmy bramek.

1-0 Wojciech Soboń (19)
2-0 Jakub Trzpis (21)
3-0 Arkadiusz Trzpis (26)
4-0 Kamil Kłos (36)
5-0 Jakub Trzpis (38)
6-0 Wojciech Soboń (85)
7-0 Wojciech Soboń (87)
7-1 Łukasz Michalski (89)