2018-08-19 18:59:54

Sokół Sieniawa nie dał szans Podlasiu Biała Podlaska

Sokół Sieniawa pokonał Podlasie Biała Podlaska 3-1. Dwie bramki zdobył niezawodny Patryk Kapuściński.

Sokół Sieniawa po kwadransie gry prowadził z Podlasiem Biała Podlaska po golu Patryka Kapuścińskiego. Jednak jeszcze przed przerwą goście doprowadzili do wyrównania. Autorem bramki na 1-1 był Damian Leśniak.

W drugiej połowie ekipa prowadzona przez Szymona Szydełko ruszyła do ataku i już dziesięć minut po zmianie stron prowadzili. Drugą bramkę w tym meczu zdobył niezawodny Patryk Kapuściński.

Osiem minut później Mateusz Jędryas strzelił kolejnego gola dla Sokoła Sieniawa i ustalił wynik meczu na 3-1. W 80. minucie czerwoną kartką ukarany został Mateusz Chyła i goście kończyli mecz w dziesiątkę.

Tym samym Sokół wygrał po raz drugi w tym sezonie. Natomiast Podlasie Biała Podlaska ma w swoim dorobku zaledwie 3 punkty, zdobyte w meczu inauguracyjnym.

1-0 Patryk Kapuściński (15)
1-1 Damian Leśniak (35)
2-1 Patryk Kapuściński (55)
3-1 Mateusz Jędryas (63)