2018-08-19 09:48:19

Karpaty Krosno pokonały Sokół Nisko. Zwycięską bramkę zdobył Marek Fundakowski

Marek Fundakowski (na zdjęciu) strzelił gola i zapewnił Karpatom trzy punkty. (fot. Karol Słomka/Karpaty Krosno)
Karpaty Krosno pokonały na własnym stadionie Sokół Nisko 1-0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył niezawodny Marek Fundakowski.

Do przerwy nie było bramek w starciu Karpat Krosno z Sokołem Nisko, choć goście mieli znakomitą okazję na objęcie prowadzenie. Po pół godzinie gry sędzia tego spotkania podyktował rzut karny dla Sokoła. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Michał Serafin, ale górą okazał się bramkarz gospodarzy, Mateusz Krawczyk.

Po zmianie stron do zdecydowanych ataków ruszyli podopieczni Dariusza Jęczkowskiego i już dziesięć minut po przerwie Marek Fundakowski zdobył bramkę głową po dośrodkowaniu z prawej strony boiska.

Więcej bramek w tym meczu nie padło. Karpaty wygrały drugie spotkanie na własnym stadionie i mają sześć "oczek". Natomiast ekipa Sokoła Nisko po trzech kolejkach nie ma jeszcze punktów w ligowej tabeli.

1-0 Marek Fundakowski (56)