2018-08-18 15:16:37

Resovia urwała punkt liderowi. Remis z Górnikiem Łęczna

Piłkarze Resovii zremisowali u siebie z Górnikiem Łęczna, dotychczasowym liderem rozgrywek 2 ligi. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2.

W pierwszej połowie padła tylko jedna bramka. Na nieszczęście dla miejscowych zdobyli ją gracze Górnika Łęczna. Gol padł po błędzie zawodników Resovii, którzy dali odebrać sobie piłkę. Jego autorem był Jakub Chrzanowski.

Górnik Łęczna podwyższył prowadzenie na 2-0 chwilę po przerwie po strzale Patryka Szysza.

Na szczęście gracze Resovii nie odpuścili. Po zaledwie kilku minutach kontaktowego gola zdobył Szymon Kaliniec, który skutecznie dobił uderzenie Bartłomieja Buczka.

"Pasiaki" dopięły swego w 82. minucie, a strzelcem gola na wagę punktu był wprowadzony po przerwie Radosław Adamski.

W samej końcówce goście mogli jeszcze przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale piłkę z linii bramkowej wybił Mateusz Kantor.

0-1 Jakub Chrzanowski (15)
0-2 Patryk Szysz (48)
1-2 Szymon Kaliniec (54)
2-2 Radosław Adamski (82)

Resovia: Banek – Kantor, Domoń, Pawlak, Mikulec, Świechowski (46. Frankiewicz), Kaliniec, Geniec (76. Feret), Buczek (62. Antonik), Pyrdek (62. Adamski), Straszkewycz.

Górnik Łęczna: Prusak - Zagórski, Waleńcik, Rogala, Pisarczuk, Tymosiak (64. Sosnowski), Łuszkiewicz (75. Skałecki), Korczakowski, Szysz, Bętkowski (46. Dzięgielewski), Chrzanowski (70. Essam).

Sędziował: Rafał Rokosz (Katowice)
Zółte kartki: Buczek, Adamski, Kaliniec - Tymosiak, Rogala

Wyniki meczów 5. kolejki:

Tabela 2 ligi:

Cytat z meczu 2018-08-18 15:34:06

Gdzie jest syndzia ?! Gdzie jest syndzia?! Kurłaaaa!!!!

~anonim 2018-08-18 15:35:43

A ilu Ty byś chciał aby kibiców było??? Resovia gra na miejskim przez co sporo osób rezygnuje z podróżowania przez całe miasto, do tego dochodzą ostatnie wyniki i mecz o godzinie 12.00. Gdyby mecz był o 16-17 to uwierz że z jednej i drugiej strony te liczby byłyby lepsze.

~anonim 2018-08-18 15:47:58

Jeszcze z 5 min i najcharakterniejsza drużyna dojechałaby Górnik. Mają dużo szczęścia lubelaki!

RR 2018-08-18 16:29:56

@Soviak lepsza garstka niż pustka ;)

Ja 2018-08-18 16:48:47

Ostatnio graliście o 17-tej to było za gorąco i słońce raziło!Dzisiaj za wcześnie bo o 12-tej!To poproście związek żeby wam mecze o 23-ciej zrobił!!!

Mieszkaniec Rzeszowa 2018-08-18 17:02:21

Brawo Resovia za walke. W srode pierwsze 3 punkty i rozpoczynamy marsz w gore tabeli.

obserwator 2018-08-18 17:10:24

do Ja .Witać zardzewiałku ,że na mecze nie chodzisz tylko za siatki się gapisz albo w ogóle nigdy na stadionie nie byłeś skoro jesteś tępy w temacie i nic ci nie przeszkadza.proste

Senator 2018-08-18 17:19:37

Tym bezdomnym garrbatym wszystko przeszkadza ale nie martwcie się za rok będziecie już na swoim pastwisku grali z Daleszycami, Jaskowicami itp o której tylko bedziecie chcieli a na Hetmanskiej będą mecze 2 ligi ale już właściwej drużyny, tylko STAL

Ja 2018-08-18 17:23:06

Do obserwator-Tępak to ty jesteś!Nie potrafisz nawet poprawnie zdania sklecić patałachu!!!

~anonim 2018-08-18 17:28:17

Garstka hah piszą to osoby których była setka na swoim ostatnim meczu domowym hahah

Frezarkadwusuwowa 2018-08-18 17:30:42

Znowu trzeba będzie odkażać stadion

Rychu 2018-08-18 17:36:14

Brawo Sovia ! :)

Kobra 2018-08-18 20:16:36

RESOVIA 1905! ONI NICZEGO SIĘ NIE BOJĄ! A KIBICE STALI KROWY DOJĄ! GRUBY TEŻ ZA RESOVIĄ! BYŁA ROZPRAWA, TERAZ JEST ZABAWA!

Andy 2018-08-18 20:59:09

dresovia ja zawsze kombinuje. Mecz w samo południe, żeby wybić Górnika z uderzenia. W Łęcznej mecze są przy świetle elektrycznym więc częściowo ,się udało. Zobaczymy jaki wynik będzie w Łęcznej gdy mecz zacznie się o 20:00.
Kibice z Polski na formum 90minut nie mogli uwierzyć, dlaczego mecz o 12:00. O tej porze w lecie gra się tyklo na wioskach.

Do Andy 2018-08-18 21:11:17

Na miejskim jest faktycznie jak na wiosce. Latajace golebie z pociskami. Z żadnego miejsca stadionu nie widac calego boiska bo cos go zaslania...a to maszt a to oswietlenie toru..porażka!

Andy 2018-08-18 21:21:03

Skoro stadion Stali się nie podoba, dlaczego nie gracie na swoim klepisku?

czesiek 2018-08-18 21:34:02

Nie grają na swoim ,bo czekają aż Tadek im synagogę wybuduje na kurniku.

Mieszkaniec Rzeszowa 2018-08-19 00:01:16

Glupota zardzewialej braci siegnela zenitu. Andy czesiek i Ja sa tego przykładem. Ze takich ludzi nosi ta ziemia. Z drugiej strony czego mozna wymagac od kipicow stali..

flotoruchostal 2018-08-19 00:27:38

Na dobranoc dla gorszej strony miasta
3 liga 4 grupa stal Rzeszow.

Autor 2018-08-19 02:18:39

Pomijając hejty jednych na drugich które nie mają sensu, prawdę mówiąc Sovia jest prze słaba jeśli nic się nie zmieni lecą szybciej niż weszli bez odbioru. Pozdrawiam

Damian 2018-08-19 02:25:17

Tacy Resoviacy co przy 0-2 wychodzą że stadionu dramat, i jeszcze się odzywaja tutaj, jestem neutralny ale druga liga druga liga, oglądałem ten mecz i to bardziej męczy niż dostarcza czegokolwiek. Resoviacy śmieją się że Stalowcow, 3 liga 4 grupa ale co jak co to wolę iść na Stal przyjmniej jest co oglądać, a nie klęski co mecz, taka prawda że aż przykre.

Do Damian 2018-08-19 05:52:34

Idz ogladac Real lub inna Barcelonke. Tam to dopiere jest co poogladac.

Hidden 2018-08-19 09:25:02

BRAWO SOVIAAA !!!!!!!!
Błazny z h69 płaczą i mogą się jedynie podniecać meczami z LKS Wólka czy LKS Jaśkowice ! :))))

Max44 2018-08-19 10:29:25

Zimą wzmocnią skład i bez problemu się utrzymają .

~anonim 2018-08-19 12:48:18

"A ilu Ty byś chciał aby kibiców było??? Resovia gra na miejskim przez co sporo osób rezygnuje z podróżowania przez całe miasto".....

Hahaha człowieku ty nie ośmieszaj kibiców resovii takimi tekstami, bo jeśli wiekszość myśli podobnie jak ty to znaczy, że wasz koniec jest bliski.

do powyżej 2018-08-19 14:11:17

Człowieku jaki ty jesteś głupi !!! :)))))

ktoś 2018-08-19 22:39:46

Chciałbym zapytać znawców bo chyba się nie znam. Przy 2 bramce dla Górnika jak zawodnik gości wychodzi sam na sam z bramkarzem to gdzie biegnie Konrad Domoń. Ucieka do niego zamiast biec ile sił i próbować zablokować strzał? Czy by zdążył to nie ma znaczenia bo nawet nie chciał tego zrobić. To teraz jakiaś nowa taktyka w obronie jest? A przy 1 bramce zaliczył asyste! Nie winiłbym tak do końca bramkarza bo obydwaj stoperzy mogli grać do przodu a nie podawać do tyłu jak widać było ,że napastnik biegnie w strone bramki. Z najlepszej obrony w zeszłym sezonie to mamy najgorszą.