2018-08-06 11:25:00

sparing: Karpaty Krosno - Siarka Tarnobrzeg 0-3

Karpaty Krosno przegrały z Siarką Tarnobrzeg 0-3. (fot. Karol Słomka/Karpaty Krosno)
Karpaty Krosno przegrały z Siarką Tarnobrzeg 0-3 w ostatnim meczu kontrolnym przed startem sezonu 2018/19. Spotkanie zostało przerwane w 65. minucie z powodu burzy, która przeszła nad stadionem przy ul. Legionów 6.

W ostatnim sparingu przed początkiem sezonu 2018/19 Karpaty Krosno przegrały 0-3 z Siarką Tarnobrzeg. Dwie bramki zdobył Paweł Mróz, a jednego gola strzelił Eryk Galara.

Spotkanie to odbyło się w ramach obchodów 90-lecia Karpat Krosno. Jednak w 65. minucie zostało zakończone z powodu burzy, która przeszła przez Krosno.

Dzień wcześniej "Siarkowcy" wygrali spotkanie w 2. lidze z Olimpią Grudziądź. Natomiast Karpaty już za tydzień przy ul. Legionów 6 zmierzą się ze Stalą Gorzyce.

Karpaty Krosno - Siarka Tarnobrzeg 0-3

0-1 Paweł Mróz
0-2 Paweł Mróz
0-3 Eryk Galara