http://stalsms.pl


2018-07-12 14:01:00

Włodzimierz Gąsior po sparingu z Termalicą Bruk-Bet Niecieczą: "Nieciecza to poziom ekstraklasowy"

fot. archiwum
Siarka Tarnobrzeg przegrała 1-5 z Termalicą Bruk-Bet Niecieczą, ale do przerwy było zaledwie 1-2. Trener Włodzimierz Gąsior był umiarkowanie zadowolony z występu swoich zawodników na tle tak silnej drużyny.
 
Siarka Tarnobrzeg uległa Termalice Bruk-Bet Nieciecza aż 1-5 w środowym meczu sparingowym. Jednak do przerwy główny faworyt Nice 1 ligi prowadził zaledwie 2-1.
 
- W pierwszej połowie wyszedł nominalnie pierwszy skład, a w drugiej połowie poszło osiem zmian. Na tle tak doświadczonego zespołu jakim jest Nieciecza musiało tak to się skonczyć. Mogliśmy kontynuować mecz składem, który rozpoczął to spotkanie. Jednak po to są gry kontrolne, aby dać szansę wszystkim. Przyjechało dziś z nami 20 zawodników i wszyscy grali. Mimo wszystko w pierwszej połowie spotkanie to było bardziej wyrównane - powiedział nam Włodzimierz Gąsior, szkoleniowiec Siarki.
 
Piłkarze Siarki Tarnobrzeg zmierzyli się z bardzo mocnym przeciwnikiem. W zasadzie Termalica w tym momencie ma mocniejszy skład niż w ubiegłym sezonie.
 
- Jest to bardzo doświadczony zespół. Termalica to poziom ekstraklasy i jest to pierwsza drużyna, która powinna awansować do ekstraklasy. Ekipa Jacka Zielińskiego powinna wrócić na miejsce, które im się należy - kontynuował swoją wypowiedź 69-letni trener.
 
Włodzimierz Gąsior uważa, że należy powoli konczyć testy zawodników. Wielu graczy trenuje z Siarką od początku okresu przygotowawczego. Włodarze klubu z Tarnobrzega raczej nie planują żadnych spektakularnych transferów. Szkoleniowiec pokusił się również o ocenę składu personalnego "Siarkowców".
 
- Cześć zawodników jest wciąż u nas na testach. Uważam, że trzeba rezygnować z niektórych. Pierwszy skład jaki wyszedł w meczu z Termalicą jest zbliżony do tego jaki skład będzie brał udział w meczach mistrzowskich. My mamy dużo młodzieży. Potrzeba nam czasu, treningu oraz zdobywania doświadczenia - kończy opiekun Siarki Tarnobrzeg.
 

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem