http://stalsms.pl


2018-07-09 12:07:47

Tomasz Walat i Tomasz Przewoźnik opuszczają Wólczankę Wólka Pełkińska

fot. archiwum
Tomasz Walat oraz Tomasz Przewoźnik nie będą dłużej występować w Wólczance Wólka Pełkińska. Walatowi skończyła się umowa i nie zostanie ona przedłużona. Natomiast Przewoźnik wraca do Siarki Tarnobrzeg, z której był wypożyczony.
 
Tomasz Walat to wychowanek Stali Rzeszów. W swojej karierze występował w wielu klubach na Podkarpaciu. Przez ostatnie dwa sezony 36-latek grał w Wólczance Wólka Pełkińska, z którą awansował z czwartej do trzeciej ligi. W poprzedniej kampani zagrał w 33 meczach i zdobył dwie bramki w 3 lidze gr. IV.
 
Jego kontrakt wygasł z klubem z Wólki Pełkińskiej i nie zostanie przedłużony. Powodem jest zmiana strategii Wólczanki. Włodarze nastawiają się na ogrywanie młodych zawodników i walkę o zwycięstwo w Pro Junior System.
 
Natomiast Tomasz Przewoźnik wraca do Siarki Tarnobrzeg, z której był wypożyczony. 21-letni zawodnik w poprzednim sezonie wystapił w 25 spotkaniach 3 ligi.
 
Już czterech zawodników opuściło ekipę prowadzoną przez Grzegorza Sitka. Przypomnijmy, że wcześniej z Wólczanki odeszli Kamil Hul oraz Kacper Wątróbski. Obaj będą grać w beniaminku 3 ligi, Czarnych Połaniec.
 
 
 

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem