http://stalsms.pl


2018-07-09 10:27:19

Kamil Hul i Kacper Wątróbski piłkarzami Czarnych Połaniec

Kamil Hul (czarny strój) w nowym sezonie zagra w Czarnych Połaniec (fot. archiwum)
Kamil Hul i Kacper Wątróbski (obaj Wólczanka Wólka Pełkińska) zasilili szeregi trzecioligowych Czarnych Połaniec. To kolejni podkarpaccy zawodnicy w tym klubie.
 
27-letni Kamil Hul był przymierzany do Wisły Sandomierz, ale ostatecznie trafi do Czarnych Połaniec. Grający na pozycji pomocnika piłkarz ostatnie 3 sezony spędził w Wólczance Wólka Pełnkińska.
 
Razem z nim do zespołu z Połańca przeszedł także Kacper Wątróbski. 23-letni zawodnik spędził w Wólczance ostatnie 2 sezony.
 
Ponadto do zespołu Czarnych Połaniec dołączyli Jakub Zięba ze Stali Rzeszów oraz Bartosz Sobczyk z juniorów Stali Mielec, którzy bezskutecznie walczyli o Centralną Ligę Juniorów.
 
Dla Jakuba Zięby jest to powrót do drużyny z Połańca, bowiem reprezentował jej barwy wiosną 2016. W minionym sezonie Jakub Zięba wystąpił w zaledwie 10 meczach III ligi i 2 pucharu Polski, zaliczając jedno trafienie w meczu z Miedzią Legnica.
 
Do drużyny prowadzonej przez Piotra Mazurkiewicza przymierzany jest także bramkarz Stali Mielec Rafał Strączek, którym interesowała się również Stal Rzeszów, ale ostatecznie nie zyskał on uznania w oczach Janusza Niedźwiedzia.

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Hidden 2018-07-09 15:44:32 9 1

Stal Rzeszów nie chciała Strączka ?
To dobry bramkarz ! Brawo Połaniec będziecie mieli bardzo dobrego bramkarza młodzieżowca !

Hidden 2018-07-09 15:44:32 9 1

Stal Rzeszów nie chciała Strączka ?
To dobry bramkarz ! Brawo Połaniec będziecie mieli bardzo dobrego bramkarza młodzieżowca !

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem