2018-07-05 09:04:00

sparing: Ekoball Stal Sanok - Resovia 0-1

Resovia pokonała Ekoball Stal Sanok 1-0 w meczu. Ekipa Szymona Grabowskiego przybywa aktualnie na obozie w Sanoku.

Resovia wygrała 1-0 z Ekoball Stalą Sanok. Jedyna bramka w tym spotkaniu padła w 29. minucie, a jej autorem był Rafał Mikulec. Zawodnik ten jest aktualnie testowany przez zespół drugoligowca.

Trener gości Szymon Grabowski testował po za strzelcem bramki testował również kilku innych graczy m.in. Kamil Antonik z KS Wiązownicy oraz Bartosz Czarnecki z Wiślan Jaśkowice.

Ekoball Stal Sanok - Resovia 0-1 (0-1)

0-1 Rafał Mikulec (29)

Resovia:
(I połowa) Wojciech Daniel - Bartosz Czarnecki, Damian Barszczak, Konrad Domoń, Rafał Mikulec - Przemysław Pyrdek, Dariusz Frankiewicz, Szymon Kaliniec, David Kwiek, Szymon Feret - Bartłomiej Buczek.

(II połowa) Piotr Gnatek - Bartosz Czarnecki, zawodnik testowany, Daniel Pawlak, Jakub Szafar - Kamil Antonik, Mirosław Kmiotek, Mateusz Geniec, Radosław Adamski - zawodnik testowany, Karol Twardowski.

Stal Sanok:
(I połowa) Krzanowski - Pielech, Śmietana, Kokoć, Kaczmarski, Kuzio, Lorenc, Jaklik, Tabisz, Domaradzki Rafał, Sobolak

(II połowa) Testowany bramkarz - Pielech, Suszko, Gąsior, Wójcik, Słysz, Niemczyk, Lorenc, Femin, Posadzki, Sobolak