2018-06-16 22:13:06

Karpaty Krosno zremisowały z Avią Świdnik na pożegnanie 3 ligi

Karpaty Krosno zremisowały 1-1 z Avią Świdnik na pożegnanie 3 ligi. Bramkę dla "Biało-niebieskich" zdobył Marek Fundakowski.

W pierwszej połowie meczu pomiędzy Avią Świdnik a Karpatami Krosno nie padły żadne bramki, jednak okazji nie brakowało.

Pięć minut po zmianie stron Marek Fundakowski strzelił gola i dał prowadzenie przyjezdnym. Jednak mecz zakończył się remisem, bo w 73. minucie Wojciech Białek zdobył bramkę wyrównująca.

Karpaty Krosno już przed tym meczem były zdegradowane, natomiast Avia zajęła 10. miejsce w tabeli.

Warto dodać, że dziesięć lat temu pierwszym meczem Karpat w 3 lidze było starcie z Avią Świdnik, który Avia wygrała 2-1 w Krośnie. Historia zatoczyła koło i to ekipa ze Świdnika pożegnała Karpaty na własnym obiekcie. Tym razem remisem.

0-1 Marek Fundakowski (50)
1-1 Wojciech Białek (73)