2018-06-16 21:14:36

Stal Rzeszów wygrała z Podlasiem Biała Podlaska

Stal Rzeszów pokonała Podlasie Biała Podlaska 5-1 w ostatnim meczu sezonu 2017/18 w trzeciej lidze gr. IV. Stal ostatecznie zajęła 6. miejsce.

W pierwszej połowie starcia Stali Rzeszów z Podlasiem Biała Podlaska nie wiele działo się na boisku. Natomiast nielicznie zgromadzona publika dyskutowała kto będzie nowym trenerem oraz, że klub czekają czystki kadrowe. Tak upłynęło 45 minut, a na tablicy wyników widniało 0-0.

Pięć minut po zmianie stron bramkę zdobył Kornal Kordas. Była to pierwsza bramka w seniorskiej karierze 17-letniego lewego obrońcy Stali. W 55. minucie Rafał Kursa popisał się doskonałym strzałem zza pola karnego i podwyższył prowadzenie miejscowych.

Dwie minuty później Daniel Koczon strzelił kolejną bramkę i gospodarze prowadzili 3-0. Na kolejną bramkę musieliśmy czekać 12 minuty. Wojciech Reiman z najbliższej odlełościł umieścił piłkę w siatce.

W 80. minucie meczu Kamil Dmowski zdobył honorową bramkę dla Podlasie Biała Podlaska. Chwilę później Reiman dwukrotnie trafił w słupek bramki gości, rownież strzał Piotra Ceglarza zatrzymał się na obramowaniu bramki Podlasia.

Wynik meczu ustalił Danil Koczon w doliczonym czasie meczu. Napastnik Stali skutecznie wykorzystał sytuację sam na sam po kontrze "Biało-niebieskich". Sezon 2017/18 Stal Rzeszów zakończyła na 6. miejscu, dzięki temu zwyciestwu Stal minęła Wólczankę Wólka Pełkińska.

1-0 Kornel Kordas (50)
2-0 Rafał Kursa (55)
3-0 Danile Koczon (57)
4-0 Wojciech Reiman (67)
4-1 Kamil Dmowski (80)
5-1 Daniel Koczon (90)