2018-06-11 17:56:24

Pogromy w Nowej Dębie i Gorzycach. Podsumowanie 32. kolejki klasy O Stalowa Wola

Po 7 bramek zaaplikowały swoim rywalom Stal Nowa Dęba i Stal Gorzyce. Zobaczcie krótkie podsumowanie rozgrywek 32. kolejki klasy O Stalowa Wola.

W sobotnim meczu Stal Gorzyce przystępowała do starcia z Bukową Jastkowice jako świeżo-upieczony czwartoligowiec.

Strzelanie już w 3. minucie rozpoczął Grzegorz Szymanek, a 6 minut później było 2-0 za sprawą Arkadiusza Nowaka. Kibice w Gorzycach długo nie musieli czekać na kolejną bramkę swoich ulubieńców - wkrótce Arkadiusz Nowak ponownie pokonał golkipera Bukowej Jastkowice.

W 27. minucie gola na 4-0 zdobył Patryk Tur, a zaledwie dwie minuty później było już 5-0 za sprawą Jakuba Łuczakowskiego.

Po przerwie, po bramce dołożyli jeszcze Grzegorz Szymanek i Dawid Andrasik, pieczętując zwycięstwo gorzyczan 7-0.

W tym meczu Bukowa Jastkowice musiała radzić sobie bez nominalnego bramkarza, a jego obowiązki przejął Piotr Wołoszyn.

Stal Nowa Dęba w meczu z Olimpią Pysznica strzelanie zaczęła w 16. minucie za sprawą Marcina Szlęzaka. Następnie bramki zdobywali Kamil Serafin i Maciej Wilk, przyczyniając się do prowadzenia do przerwy 3-0.

Po zmianie stron to Olimpia Pysznica ruszyła do ataku, co udokumentowała bramką w 53. minucie autorstwa Piotra Młynarczyka, jednak gości stać było tylko na to jedyne trafienie.

Sześć minut później wielkie strzelanie rozpoczął Łukasz Milanowski, który w 17 minut zdobył klasycznego hat-tricka, a dwie minuty później na 7-1 podwyższył Mateusz Surdy.

Sporo bramek padło także w Dąbrowicy, gdzie miejscowy Strzelec uległ 3-5 Rotundzie Krzeszów.

Do utrzymania znacznie przybliżył się Słowianin Grębów, wysoko pokonując Spartę Jeżowe, aż 4-0.Strzelanie w 30. minucie rozpoczął Mateusz Surma.

Po przerwie po bramce dołożyli Rafał Woś, Krzysztof Oźga i ponownie Mateusz Surma.

W innych meczach San Kłyżów podzielił się punktami z OKS-em Mokrzyszów i sytuacja klubu z Tarnobrzega jest nie do pozazdroszczenia.

Z dalekiej podróży do Leżajska zwycięsko wrócił LZS Ździary, pokonując Pogoń 3-0. Autorami trafień byli Radosław Wojtas, Damian Sałek i Mateusz Łyp.

Pogodzone ze spadkiem drużyny Unii Skowierzyn i KP Zarzecze poległy z wyżej notowanymi rywalami.