2018-06-06 22:56:05

Sokół Sieniawa pokonał Polonię Przemyśl i awansował do 3 ligi!

Sokół Sieniawa pokonał 2-0 na wyjeździe Polonię Przemyśl i w przyszłym sezonie zagra w 3 lidze. Dwie bramki w tym meczu zdobył Sebastian Brocki.

W pierwszej połowie starcia na szcycie w 4 lidze podkarpackiej pomiędzy Polonią Przemyśl a Sokołem Sieniawa nie padły żadne bramki.

Jedenaście minut po zmianie stron Sebastian Brocki otworzył wynik tego spotkania. Napastnik gości nie dał szans Piotrowi Ciskowi.

Brocki ponownie dał o sobie znać w doliczonym czasie gry. Sokół Sieniawa wygrał 2-0 i tym samym podopieczni Marcina Wołowca zostali mistrzem 4 ligi podkarpackiej. W przyszłym sezonie zagrają w 3 lidze gr. IV. Sokół wraca do trzeciej ligi po dwóch sezonach.

0-1 Sebastian Brocki (56)
0-2 Sebastian Brocki (90)