2011-07-27 22:37:31

sparing: Unia Tarnów - Stal Sanok 3-4

Stal Sanok rozegrała sparing, w którym wygrała z występującą w III lidze małopolsko-świętokrzyskiej Unią Tarnów 4-3.

Sanoczanie prowadzili z Unią do przerwy już 3-1, ale tarnowianie zdołali  doprowadzić do wyrównania.  Decydująca bramkach padła w ostatnich minutach gry.

UNIA TARNÓW - STAL SANOK 3-4 (1-3)
Bramki: Sojda (17), Drozdowicz (58), Wilk (63) - Zdunek (15-karny, 18), Pańko (34), Daniel Niemczyk (88).

Unia: Łukasik (70 Zaworski) - Pawlak (70 Gurgul), Kleinschmidt, Policht (70 Mikołajczyk), Węgrzyn (70 Sikorski) - Wilk (70 Adamski), Kazik (70 Kostecki), Sojda (70 Ślęzak), Matras (70 Witek) - Popiela (70 Wolański), Drozdowicz (70 Kisiel)

Stal: Wilczewski (Wróbel) - Tabisz, Sumara (Chudzik), Zarzycki, Grodzki (Lorenc), Ząbkiewicz (Podubiński), Węgrzyn, Kuzicki, Czenczek (Daniel Niemczyk), Zdunek (Folta), Pańko (Sobolak).

źródło: stal1946sanok.futbolowo.pl / zksunia.tarnow.pl