2018-06-06 11:44:00

Już w piątek testy do SMS Siarka Tarnobrzeg

Szkoła Mistrzostwa Sportowego Siarka w Tarnobrzegu już w piątek 8 czerwca przeprowadzi I turę egzaminów sprawnościowych. Początek o godz. 16.
 
Testy do klasy I liceum (rocznik 2002) oraz nabór uzupełniający do klas II i III (roczniki 2001, 2000) odbędą się na stadionie miejskim przy Al. Niepodległości 2 w Tarnobrzegu.
 
- Jeśli nie możesz tego dnia przyjechać do nas, nic straconego - informują organizatorzy, SMS Siarka w Tarnobrzegu.
 
- Dla wszystkich tych którzy nie mają możliwości udziału w testach 8 czerwca, przewidziana jest druga tura egzaminu sprawnościowego, którą przeprowadzimy 27 lipca 2018 o godzinie 16.00.

Egzamin składa się z testów sprawności ogólnej i specjalnej.
 
Podanie należy pobrać ze strony www.sms.siarka-tarnobrzeg.pl i złożyć w siedzibie szkoły albo na adres email: sekretariat.sms@wp.pl lub sekretariat@siarka-tarnobrzeg.pl

- Serdecznie zapraszamy wszystkich kandydatów. Zostań piłkarzem Siarki! My naprawdę dajemy szansę i tylko od Ciebie zależy czy ją wykorzystasz - zachęcają organizatorzy.
 

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem