2018-06-03 23:01:36

Kolejny blamaż Stali Rzeszów. Wysoka porażka z Podhalem Nowy Targ

Stal Rzeszów w białych strojach (fot. stalrzeszow.pl)
Piłkarze Stali Rzeszów w bardzo kiepskim stylu stracili kolejne punkty. Tym razem przegrali przed własną publicznością z Podhalem Nowy Targ aż 2-5.

Rzeszowianie znów nie potrafili zwyciężyć przed własną publicznością. Przez chwilę zrobili nadzieję kibicom na choćby punkt, ale skończyło się na wysokiej porażce.

Podhale Nowy Targ bardzo szybko zdobyło dwa gole. Już w 5. minucie spotkania prowadzenie gościom dał Damian Mrówka, a chwilę później na 2-0 podwyższył Artur Pląskowski.

W końcówce pierwszej połowy Stal Rzeszów się obudzia i w ciągu zaledwie trzech minut odrobiła straty. Pomiędzy 38. a 41. minutą na listę strzelców wpisali się Piotr Ceglarz i Jaromir Skiba i zrobiło się 2-2.

Na nieszczęście dla Stali Rzeszów w drugiej połowie goście zagrali bardzo skutecznie. Dwa gole zdobył Damian Mrówka, kompletując przy okazji hat-tricka, a wynik meczu na 5-2 dla Podhala ustalił w końwóce Artur Pląskowski.

Dla Stali była to już szósta porażka w ostatnich ośmiu meczach. Zarówno kibice, jak i piłkarze chcieliby chyba żeby ten sezon jak najszybciej się zakończył. "Stalowców" czekają jednak jeszcze dwa spotkania - na wyjeździe z Sołą Oświęcim i u siebie z Podlasiem Biała Podlaska.

0-1 Damian Mrówka (5)
0-2 Artur Pląskowski (9)
1-2 Piotr Ceglarz (38)
2-2 Jaromir Skiba (41)
2-3 Damian Mrówka (66)
2-4 Damian Mrówka (80)
2-5 Artur Pląskowski (90)