2011-07-25 13:07:44

sparing: Igloopol Dębica - Chemik Pustków 1-1

Igloopol Dębica w odmłodzonym składzie rozegrał mecz kontrolny, w którym zremisował z Chemikiem Pusktów 1-1.

Skład beniaminka IV ligi podkarpackiej stanowili głównie młodzi gracze prowadzeni przez trenera Janusza Kaczówkę, wzmocnieni kilkoma graczami pierwszej drużyny. Prócz Brzostowskiego, Więcka i Siwuli wystąpili testowani Damian Halz (19 lat, pomocnik MKS Dębica) i Hubert Karaś (były gracz Morsów, ostatnio LKS Brzeźnica), którzy pokazali się z dobrej strony.

Bramka dla Chemika padła z rzutu karnego w 28 minucie meczu, a remis zapewnił nam tuż po przerwie w 52 min. Bartosz Draguła.

Kolejny mecz kontrolny Igloopol zagra już 27 lipca (środa) o godz.17:30 w Dębicy z Czarnymi Jasło.

IGLOOPOL DĘBICA - CHEMIK PUSTKÓW 1-1 (0-1)