2018-04-29 00:08:37

JKS Jarosław pokonał Unię Tarnów. Jest to drugie z rzędu zwycięstwo JKS-u

JKS Jarosław złapał własciwy rytm po wygranej z Karptami Krosno. Jarosławianie wygrali drugi raz z rzędu, tym razem ograli Unię Tarnów.

JKS Jarosław z animuszem ruszył w mecz. Krzysztof Zawiślak powinien już na początku spotkania powinien mieć dwie bramki na koncie, ale brakowało mu szczęścia. Unia Tarnów nie miała pomysłu na grę.

Po pół godzinie gry ładną asystą popisał się Geronimo Viscovich. Zawiślak wyszedł z własnej połowy do piłki, minął obrońcę gości, trafił do siatki i JKS porwadził do przerwy 1-0.

Po przerwie Unia Tarnów wyszła odmieniona na boisko. Przyjezdni dążyli do wyrównania, ale bardzo dobrze między słupkami gospodarzy spisywał się Filip Adamczyk, który kilka razy uchronił gospodarzy przed stratą gola.

Jednak lepszym zespołem w sobotnie popołudnie byli podopieczni Szymona Szydełko. Wynik meczu rozstrzygnął wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Patryk Andreasik w 93. minucie meczu i JKS wygrał 2-0.

Jest to już druga z rzedu wygrana piłkarzy z Jarosławia. W środku tygodnia pokonali Karpaty Krosno, teraz Unię Tarnów i mają 16 punktów w tabeli. Do bezpiecznej strefy JKS Jarosław traci zeledwie cztery "oczka".

1-0 Krzysztof Zawiślak (28)
2-0 Patryk Andreasik (90+3)