2018-04-26 13:10:59

Pierwsze zwycięstwo JKS-u Jarosław w tej rundzie. Ograli Karpaty Krosno

Karpaty Krosno przegrały z JKS-em Jarosław 0-1 w 25. kolejce 3 ligi gr. IV. Było to bardzo ważne spotkanie w kontekście utrzymania. JKS jest już tylko 3 punkty za Karpatami.

Od początku meczu w Krośnie czuć było atmosferę, że walka toczy się niemalże o "życie". Piłkarze obu ekip grali bardzo nie dokładnie i nerwowo. Pierwsze 45-minut meczu pomiędzy Karpatami Krosno a JKS-em Jarosław zakończyło się bezbramkowym remisem.

W drugiej części gry nie wiele się zmieniło. W ataku pozycyjnym byli piłkarze Dariusza Jęczkowskiego, a JKS czekał na własnej połowie. W 75. minucie jeden z wypadów ekipy Szymona Szydełko na połowę przeciwnika zakończył się bramką. Marcin Szymczak strzelił gola, JKS Jarosław wygrał i wraca do walki o utrzymanie w 3 lidze gr. IV.

Natomiast z tygodnia na tydzień co raz gorsza jest sytuacja Karpat Krosno. Jednak to wciąż piłkarze z Krosna mają trzy punkty więcej od ostatniego JKS-u. Pocieszające dla obu ekip jest to, że Podlasie Biała Podlaska, MKS Trzebinia oraz Wisła Sandomierz również nie punktują i walka o ligowy byt prawdopodobnie będzie trwała do ostatnich kolejek.

0-1 Marcin Szymczak (75)