2018-04-26 12:53:00

Szczęśliwy remis Wólczanki Wólka Pełkińska z Orlętami Radzyń Podlaski

Wólczanka Wólka Pełkińska szczęśliwie zremisowała z Orlętami Radzyń Podlaski 1-1. Wyrównująca bramka padła w 90. minucie meczu.

Początek meczu w Radzyniu był bardzo wyrównany. Obie ekipy były usposobione ofensywnie i mieliśmy ciekawy mecz. Więcej sytuacji stwarzali sobie piłkarze Orląt Radzyń Podlaski, ale zawodnicy Wólczanki Wólka Pełkińska też mieli swoje szanse. Do przerwy jednak nie było bramek.

Po zmianie stron ostrzej zaatakowali gospodarze. Najpierw zakotłowało się pod bramką Damiana Smolenia, ale z obrońców Wólczanki wybił piłkę z lini bramkowej. Chwilę później Krystian Puton z najbliższej odległości po strzale głową. Bardzo dobrze spisujący się w tym meczu Smoleń nie miał szans i gospodarze wyszli na prowadzenie.

Po tym golu trener Wólczanki - Grzegorz Sitek zdecydował się na potrójną zmianę. Gra była wyrównana, ale lepsze sytuacje stwarzali sobie zawodnicy z Radzynia Podlaskiego. Jednak miejscowi za bardzo cofnęli się w końcowych fragmentach meczu.

W 90. min po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Volodymyr Khorolskyi po uderzeniu piłki głową doprowadził do wyrównania. Wólczanka zwietrzyła szansę i w doliczonym czasie meczu gra toczyła się na połowie Orląt. Wynik jednak nie uległ zmiania i spotkanie w Radzyniu Podlaskim zakończyło się remisem 1-1.

1-0 Krystian Puton (57)
1-1 Volodymyr Khorolskyi (90)