2018-04-25 22:03:06

Resovia pewnie pokonała MKS Trzebinia i wciąż jest liderem

Resovia wygrała 4-1 z MKS-em Trzebinia w środowym meczu 25. kolejki 3 ligi grupy IV.

Podopieczni Szymona Grabowskiego prowadzili do przerwy jedną bramką po golu Michała Ogrodnika.

Kolejne bramki padały drugiej połowie. Najpierw na listę strzelców wpisał się Szymon Kaliniec, a w 70. minucie na 3-0 podwyższył Bartłomiej Buczek.

Kilka minut później padł jedyny gol dla MKS-u Trzebinia autorstwa Mateusza Majcherczyka.

Wynik spotkania na 4-1 dla Resovii ustalił w doliczonym czasie gry Dorian Buczek.

1-0 Michał Ogrodnik (23)
2-0 Szymon Kaliniec (60)
3-0 Bartłomiej Buczek (70)
3-1 Mateusz Majcherczyk (79)
4-1 Dorian Buczek (90+1)

Resovia: Pietryka - Kantor, Pawlak, Domoń, Drobot, Ogrodnik (65. Adamski), Kaliniec, Frankiewicz (80. Barszczak), Kwiek (60. Hass), B. Buczek (70. D. Buczek), Feret (70. Feret).

MKS Trzebinia: Wróbel - Stokłosa, Sochacki, Kalinowski, Ochman, Kowalik, Majcherczyk, Stanek (63. Rogóż), Jarosz, Kłusek, Porębski.

Sędziował: Jakub Pieron (Kielce).
Żółte kartki: Feret, Adamski, Barszczak - Kalinowski, Kłusek, Jarosz.