2018-04-21 23:36:00

JKS Jarosław ograny przez Motor Lublin, a Szymon Szydełko odesłany na trybuny

JKS Jarosław został ograny przez Motor Lublin 0-1. Szymon Szydełko został odesłany na trybuny w drugiej połowie.

Do przerwy nie było bramek na stadionie przy ul. Bandurskiego 2 w starciu JKS-u Jarosław z Motorem Lublin. Stroną przeważającą byli przyjezdni, ale niewiele z tego wynikało. Przed najlepsza szasną stanął Konrad Nowak, ale w sytuacji sam na sam trafił prosto w golkipera gospodarzy.

Po zmianie stron nowy szkoleniowiec piłkarzy z Lublina zdecydował się przejśc z ustawienia 4-4-2 na ustawienie 4-3-3. Przez pierwsze pietnaście minut drugiej połowy goście mieli dużo stałych fragmentów gry, ale nic z nich nie wynikało.

W 62. minucie meczu sfaulowany został Julien Tadrowski. Sam poszkodowany ustawił piłkę na "wapnie" i zdobył bramkę.

W drugiej połowie Szymon Szydełko nie zgadzał się z wieloma decyzjami arbitra i w pewnym momencie wtargnął na boisko. Po tym wydarzeniu trener JKS-u został odesłany na trybuny przez sędziego tego pojedynku.

Piłkarze JKS-u Jarosław próbowali wyrównać, ale nie byli wstanie strzelić bramki. Za to kolejne akcje stwarzali piłkarze Motoru Lublin. Dwie minuty przed końcem meczu Marcin Burkhardt trafił w słupek.

W ostatniej akcji meczu bramkarz JKS-u Jarosław zawędrował w pole karne, ale na nic się to zdało i Motor Lublin zgarnął trzy punkty.

0-1 Julien Tadrowski (62-rzut karny)

JKS Jarosław:
Adamczyk - Broda, Wawryszczuk, Rogala, Zawiślak, Viscovich, Pałys-Rydzik, Raba, Konefał, Ochał, Sobolewski

Motor Lublin:
Socha – Michota, Tadrowski, Gieraga, Słotwiński (89. Kursa), Tkaczuk (46. Kamiński), Tymosiak, Zgarda (67. Burkhardt), Kaczmarek (75. Oziemczuk), Nowak (82 Szkatuła), Kozban.

Wyniki meczów 25. kolejki:

Komentarze: 44

obiektywny 2018-04-21 23:51:10

Przed tym wyrzuceniem Pana Szydełko na trybuny powinna byc czerwona kartka dla Motoru nawet jest zdjecie faulu na nowinach

Kibic 2018-04-21 23:53:22

Ty redaktor jak masz okulay to nie wiem chyba ciebie kogoś odegrał dostał motor od sedziego za darmo kanego a jks był lepszy motor może mi ps......

materac 2018-04-21 23:56:40

karny z kapelusza

~anonim 2018-04-22 06:53:13

No i pozamiatane .Chyba nikt nie ma wątpliwości gdzie jest miejsce JKSU.

Dadi 2018-04-22 07:31:41

Motor najsłabsza drużyna z tych to co niby do awansu.
Mimo że nie jestem sympatykiem Stali to jednak prędzej Stal awansuje jak ten słaby motor! :)
Nawet sędziowie im nie pomogą mimo że robią wszystko żeby tym cieniasom pomóc.

~anonim 2018-04-22 07:34:13

Żeby z ostatnią drużyną musiał motorowi sędzia pomagać. ..wstyd! Z czym do awansu ?
Motor by tego meczu nie wygrał gdyby nie pomoc sędziów.

TM 2018-04-22 08:31:22

Sędziowanie fatalne to fakt ale nie można wszystkiego zrzucać tylko na sędziów. Nie da się wygrać meczu nawet z tak słabym Motorem jak w pierwszej połowie nie oddając groźnego strzału na bramkę!

??? 2018-04-22 09:03:24

No a kto tu pisze o wygranej ?????
Motor by ten mecz zremisował i tyle.

~anonim 2018-04-22 10:30:44

I bardzo dobrze. Za te wszytkie krętactwa jksu niech spadają z tej ligi.

Hehe 2018-04-22 10:38:24

No proszę i jakiś idiota się odezwał hahahaha ;)

Hehe 2018-04-22 10:38:25

ex-sedzia 2018-04-22 11:33:32

Karny ewidentny, głupi i niepotrzebny faul, ale faul, po co łapał przeciwnika za szmatę jak bramkarz już wychodził piątkować piłkę.
Ttrenerowi Szymonowi polecam dużo melisy. Niewielki wzrostem ale ryja drze za trzech i to na każdym meczu. I bardzo słusznie tak często jest usuwany z ławki. Zamiast myśleć o przeciwniku non stop szuka powodu żeby się przyczepić do sędziów. Żenada(!)

ha 2018-04-22 11:53:44

Ty byłeś sędzią ha w życiu chyba że kol. Fryzjera :) Masz video i widać że karnego nie było.
Po co się ośmieszasz.

...... 2018-04-22 11:56:02

To napisał ten idiota co sędziował , chce głupiec się oczyścić hahahaha.
Teraz wiem że popełnił wiel....błąd :))))

Hihi 2018-04-22 13:01:22

Wiecie kto stoi pod komentarzem ex sędzia co opisuje zachowanie Szydełki? misie z podkarpacielive :)! No i dodają "łapki" poparcia :)))) no ale jak wiadomo ten portal prowadzą " kibole " :) podkapacielive Szydełko broni swoich zawodników!

Mietek 2018-04-22 13:11:20

Karny ewidentny zawodnik JKS niemal koszulkę zdarł z zawodnika Motoru...

Observer 2018-04-22 13:14:39

Gość ewidentnie ciągnie Tadrowskiego za koszulkę we własnym polu karnym, po czym ten upada, a Wy piszecie że nic nie było. Rozumiem że bijecie się o utrzymanie, ale to Wasz obrońca kibice JKS-u jest tu winny tylko i wyłącznie. To była tak klarowna sytuacja że nie trzeba było oglądać powtórek by to widzieć.

Grill 2018-04-22 13:17:37

Karny ? Mie ośmieszaj się :)
No a Szydełko ma racje , jak mozna chłopaka po chamsku faulować tak brutalnie ! Powonna być czerwona kartka. No a te misie z p-live nawet jak dobiją do 1000 laików to tego nie zmienią :)))
Weźcie się za solidne reportaże a nie bawicie się jak dzieci :)))

Grill 2018-04-22 13:26:03

No ale wiem jedno motor na pewno nie awansuje :) Bo jest za słaby :)

Kacper 2018-04-22 15:07:53

Wielkie brawa dla wszystkich bez wyjątku piłkarzy JKS za walkę i zaangażowanie do końca.Tym bardziej , że po takim karnym z kapelusza każdy może się załamać i odechciewa się gry.Harujesz jak wół a tu ci ktoś bez powodu wszystko niweczy. JKS rozegrał najlepsze spotkanie w tej rundzie i taka gra musi zaprocentować w następnych meczach.

Płomyk 2018-04-22 20:35:01

Do ex-sedzia. Ryja to ty masz bucu, a ze Szydełko stanął w obronie Ochała to jego obowiazek bo mało mu nogi nie urwał zawodnik z motoru, a sedzia pokazuje żółtą kartkę. Nie dziwi mnie że jesteś ex-sedzia, bo trudno takiemu bucowi jak ty dać coś sedziować.

do płomyk 2018-04-22 20:39:30

Brawo PŁOMYK! !! Nic dodać nic ująć ! :)
Ten idiota ex sędzia jest za głupi żeby takie rzeczy zrozumieć! :)

Prokurator 2018-04-22 21:13:49

Ta sedziowska samowolka siega już dna!!! W tym sezonie na trybunach tylko w 3 lidze grupie 4 wylądowali już trenerzy: Antkowski, Bilski, Bławacki, Bożyk (2x), Cecherz (2x), Niedźwiedź, Panek, Sasal, Storto, Szydełko (2x), Żukowski, Wiśniewski !!!! KIEDY W ZWIĄZKU ZACZNIECIE KARAĆ TYCH PAJACÓW Z GWIZDKAMI??? Hajduk, Rudawski, Ferenc, Nosek i reszta tej kliki

do Płomyk 2018-04-22 21:25:06

zgadzam sie z toba a reakcja trenera JKS pokazuje ze stoi murem za swoimi zawodnikami brawo trerze Szydełko

Yogi Babu 2018-04-22 22:32:38

Psy szczekają, karawana klawych działaczy jedzie dalej :D

hihi 2018-04-23 07:39:09

No i kolejny idiota się odezwał hihihihi :)))
Chyba jakiś oszołom z nowośmiesznej. :)))))

hihi 2018-04-23 09:48:07

Jedenasty mecz z rzędu bez wygranej, brawoooooo wy! hahahaha

Yogi Babu 2018-04-23 11:19:02

Hihi a moja Trzebinia to samo i też poleci :(
Ja przynajmniej nie muszę się wysilać bo siedzę sobie na ławce i się opalam.
No jedynie moje hemoroidy cierpią z tego siedzenia .

~anonim 2018-04-23 11:42:19

Do tego dodać jeszcze Krosno i mamy trzech spadkowiczów :)
Trzebinia JKS i Karpaty!
No a Podlasie czy Spartakus muszą kibicować Stalówce żeby się utrzymała , no i Puławy też jeszcze nie mogą być pewne.

głupawka 2018-04-23 11:58:25

Ja to samo Yogi, już wolę nie trenować żadnej drużyny niż być na ostatnim miejscu i nie wygrać meczu od 11 kolejek. A tak to siedzę spokojnie na bezrobociu i się niczym nie przejmuję.

ha! 2018-04-23 12:14:26

Może ktoś cię weźmie do łopaty jak nikt nie chce do piłki ? No ale do łopaty to ty się chyba też nie nadajesz , hmmm.... może idź do MOPS

~anonim 2018-04-23 16:20:40

Dalej wysmiewajace kometarze prezesow ciekawe czy zmienili przynajmniej kompuer. A z drugiej strony ich tresc to jest jak otwarte IP

???? 2018-04-23 17:18:29

To ty jesteś jakimś prezesem? ???

Cześć 2018-04-23 17:58:37

przypomnę że ten słaby i beznadziejny Motor ma tyle pkt co lider. Poza wpadka w Oświęcimiu Motor od miesięcy nie dostał w tej lidze lania na zasadzie że był dużo gorszy pilkarsko. Mimo że grają z nożem na gardle ogromną presją a każda ekipa gra z Motorem jak o życie. Zagraj cie cwaniaku mecz za meczem jak parkuja autobus za autobusem. pamiętam jak Polska meczy się z San Marino Luksemburgiem itd. Dopóki mają siły to się bronią.

GG 2018-04-23 18:25:44

Motor jest naprawdę słabą drużyną i nie ma szans na awans. Nawet sędziowie nie pomogą.