2018-04-21 22:27:52

Stal Rzeszów ograła Wólczankę Wólka Pełkińska po bramce Daniela Koczona

Stal Rzeszów pokonała Wólczankę Wólka Pełkińska w 25. kolejce 3 ligi gr. IV. Jest to już trzecie z rzędu zwycięstwo Stali.

Stal Rzeszów od poczatku spotkania była usposobniona ofensywnie. Z każdą minutą gospodarze napierali co raz bardziej. W końcu ich ataki się ziściły. W 38. minucie Daniel Koczon ograł obrońców Wólczanki Wólka Pełkińska i z ostrego kąta umieścił piłkę w siatce. Wynikiem 1-0 zakończyła się pierwsza część gry.

Po zmianie stron Stal nie ustawał w atakach, ale bardzo dobrze między słupkami gości spisywał się Damian Smoleń. Znakomite sytuacje zmarnowali Wojciech Reiman oraz Marko Milunović.

Stal nie zdołała podwyższyć prowadzenia i w końcówce gospodarze musieli drżeć o wynik. Podopieczni Grzegorza Sitka postawili wszystko na jedną kartę. Piłkarze z Wólki Pełkińskiej co raz bardziej zagrażali bramce Adama Wasiluka. Jednak więcej bramek w tym meczu nie padło.

Tym samym podopieczni Tadeusza Krawca wygrali po raz trzeci z rzędu i są co raz blizej czołówki 3 ligi gr. IV.

1-0 Daniel Koczon (38)