2018-04-21 13:53:34

Lider 4 ligi podkarpackiej przegrał. Igloopol Dębica pokonał Sokół Sieniawa

Igloopol Dębica pokonał lidera tabeli Sokół Sieniawa 3-1 w meczu 24. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Jest to dopiero druga porażka ekipy prowadzonej przez Marcina Wołowca w tym sezonie.

Igloopol Dębica niespodziewanie pokonał Sokół Sieniawa 3-1. Popularne "Morsy" prowadzenie objęły w 35. minucie po bramce Andrija Hryba. Jednak jeszcze tuż przed przerwą Sokół wyrównał za sprawą gola Patryka Kapuścińskiego.

Osiemnaście minut po zmianie stron Bartosz Draguła ponownie dał prowadzenie Igloopolowi Dębica. Wynik spotkania na 3-1 dla gospodarzy ustalił w 79. minucie Kamil Machnik. Zawodnik klubu prowadzonego przez Bartosza Zołotara pewnie wykorzystał rzut karny.

Tym samym kibice zgromadzeni w sobotnie przedpołudnie byli świadkami sensacji. Sokół Sieniawa pozostanie liderem 4 ligi, ale jego przewaga nad goniącą stawką znacznie się zmniejszy. Była to zaledwie druga porażka ekipy prowadzonej przez Marcina Wołowca w tym sezonie.

1-0 Andrij Hryb (35)
1-1 Patryk Kapuściński (45)
2-1 Bartosz Draguła (63)
3-1 Kamil Machnik (79-rzut karny)