2018-04-14 20:14:52

Rzemieślnik Pilzno podzielił się punktami z Błękitnymi Ropczyce

Błękitni Ropczyce prowadzili już 2-0 w Pilznie, ale ostatecznie Rzemieślnik doprowadził do remisu i obie ekipy podzieliły się punktami w 23. kolejce 4 ligi podkarpackiej.

Remisem zakończyło się spotkanie Rzemieślnika Pilzno z Błękitnymi Ropczyce. Prowzdzenie w tym spotkaniu piłkarze Błękitnych osiągneli już w 4. minucie meczu. Wasyl Hirka był strzelcem pierwszej bramki w tym meczu.

Po niespełna pół godzinie gry goście prowadzili już dwoma bramkami. Krystian Bonowicz strzelił bramkę i wydawało się, że Błękitni Ropczyce są blisko zdobycia trzech punktów.

Jeszcze przed przerwą Rzemieślnik Pilzno zdobył bramkę kontaktową. Jej autorem był Jakub Szymański w 45. minucie meczu. Po zmianie stron gospodarze dążyli do zdobycia bramki dającej remis. Ta sztuka im się powiodła w 60. minucie za sprawą Tomasza Baryczy.

Błękitni Ropczyce byli jednak blisko zwycięstwa. Dzięsięć minut po bramce wyrównującej Wasyl Hirka egzekwował rzut karny, ale nie potrafił pokonać bramkarza gospodarzy.

0-1 Wasyl Hirka (4)
0-2 Krystian Bonowicz (28)
1-2 Jakub Szymański (45)
2-2 Tomasz Barycza (60)