2018-04-14 16:50:00

Stal Stalowa Wola przegrała z Wisłą Puławy 1-3. Coraz trudniejsza sytuacja "Stalówki"

Stal Stalowa Wola przegrała z Wisłą Puławy 1-3 w meczu 26. kolejki 2 ligi na stadionie Izo Arena w Boguchwale.

Stal Stalowa Wola przegrywała do przerwy 0-1. Ekipa Wisły Puławy objęła prowadzenie w 38. minucie meczu. Bramkę dla goście strzelił Robert Hirsz. Po za tym nie działo się wiele na Izo Arenie w Boguchwale w pierwszych 45-minutach.

Początek drugiej połowy był bardzo nerwowy dla gospodarzy. Najpierw po błędzie Michała Mistrzyka w poprzeczkę uderzył jeden z zawodników Wisły. Później kolejny błąd, ale na szczęście Wisła Puławy była nieskuteczna.

Jednak to wszystko do czasu. Niclas Zulciak najpierw w 57 minucie podwyższył prowadzenie przyjezdnych, a zaledwie dwie minuty później rozstrzygnął losy rywalizacji.

W 87. minucie po rzucie wolnym Piotr Żemło niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki. Była to jednak zaledwie bramka honorowa dla Stali Stalowa Wola.

Sytuacja ekipy prowadzonej przez Krzysztofa Łętochę staje się nie do pozazdroszczenia. Włodarze klubu ze Stalowej Woli będą musieli podjąć jakieś kroki, aby pobudzić drużynę. Widmo 3 ligi co raz głębiej zagląda w oczy "Stalówce".

0-1 Robert Hirsz (38)
0-2 Niclas Zulciak (57)
0-3 Niclas Zulciak (59)
1-3 Piotr Żemło (87-samobójcza)

Stal Stalowa Wola:
Dorian Frątczak - Adam Waszkiewicz, Sebastian Łętocha (46. Andrzej Trubeha), Michał Trąbka, Stepan Hirskyi (59. Przemysław Stelmach), Patryk Stefański, Michał Mistrzyk, Bartosz Sobotka, Mateusz Bukowiec, Szymon Jarosz, Adrian Dziubiński (74. Adrian Gębalski)