2018-04-07 13:58:27

Resovia rozgromiła Unię Tarnów na wyjeździe

Resovia pewnie sięgnęła po trzy punkty w starciu z Unią Tarnów. Pasiaki rozgromiły rywala 5-2 na Mościcach w Tarnowie.

Resovia wygrała z Unią Tarnów 5-2. Prowadzenie w tym meczu goście objęli już w 17. minucie spotkania. Piłkę w siatce Unii umieścił Szymon Kaliniec.

Pięć minut później było już 3-0 dla ekipy Szymona Grabowskiego. Najpierw bramkę zdobył Dariusz Frankiewicz, a w następnej minucie gola dla Resovii strzelił Michał Ogrodnik, który popisał się fantastyczną akcją i strzałem.

Zaraz po zmianie stron honorową bramkę dla "Jaskółek" strzelił Artur Hebda. Jednak po kwadransie gry ponownie przyjezdni prowadzili różnicą trzech bramek. Drugą bramkę w tym spotkaniu strzelił Michał Ogrodnik.

W 62. minucie Artur Biały skutecznie egzekwował rzut karny i na tablicy wyników było 2-4. Ostatnie słowo w tym spotkaniu należało jednak do Resovii. Konkretnie Bartłomiej Makowski ustalił wynik spotkania na 2-5 dwadzieście minut przed końcem meczu.

0-1 Szymon Kaliniec (17)
0-2 Dariusz Frankiewicz (21)
0-3 Michał Ogrodnik (22)
1-3 Artur Hebda (46)
1-4 Michał Ogrodnik (59)
2-4 Artur Biały (62-rzut karny)
2-5 Bartłomiej Makowski (69)