http://smsrzeszow.pl/aktualnosci/dzien-otwarty-w-sms-resovia-396.html


2018-04-01 19:18:24

Piękna Karolina Bojar sędziowała mecz na Podkarpaciu [ZDJĘCIA]

Piękna sędzia piłkarska Karolina Bojar z Krakowa prowadziła ostatni mecz pierwszej ligi kobiet pomiędzy Sokołem Kolbuszowa Dolna a Rysami Bukowina Tatrzańska.
1/17 - Piękna sędzia piłkarska Karolina Bojar z Krakowa, znana z materiału Canal + i udział m.in. w Turbo Kozaku, prowadziła ostatni mecz pierwszej ligi kobiet w Kolbuszowej. Sokół Kolbuszowa Dolna pokonał w nim 2-0 Rysy Bukowina Tatrzańska.
2/17 - Piękna sędzia piłkarska Karolina Bojar z Krakowa, znana z materiału Canal + i udział m.in. w Turbo Kozaku, prowadziła ostatni mecz pierwszej ligi kobiet w Kolbuszowej. Sokół Kolbuszowa Dolna pokonał w nim 2-0 Rysy Bukowina Tatrzańska.

3/17 - Piękna sędzia piłkarska Karolina Bojar z Krakowa, znana z materiału Canal + i udział m.in. w Turbo Kozaku, prowadziła ostatni mecz pierwszej ligi kobiet w Kolbuszowej. Sokół Kolbuszowa Dolna pokonał w nim 2-0 Rysy Bukowina Tatrzańska.

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem