2018-03-26 15:27:26

Klasa O Dębica. Remis Olchovii Olchowa z Team Przecław, wysoka wygrana Victorii Czermin

Tylko dwa spotkania odbyły się w Klasie O Dębica. Ochovia Olchowa zremisowała z Team Przecław. Natomiast Victoria Czermin pokonała Kolorado Wolę Chorzelowską 6-1.

Olchovia Olchowa zremisowała z Team Przecław 1-1 w pierwszej kolejce rundy wiosennej w Klasie O Dębica. Gospodarze zaproponowali, aby mecz odbył się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Woli Chorzelowskiej.

Olchovia objęła prowadzenie już w 15. minucie po golu Damiana Tryczyńskiego. Goście odpowiedzieli w trzeciej minucie doliczonego czasu gry. Gola na wagę remisu strzelił Dariusz Mazur.

W innym meczu Kolorado Wola Chorzelowska przegrało z Victorią Czermin 1-6.

1-0 Damian Tryczyński (15)
1-1 Dariusz Mazur (90+3)