2018-03-24 11:57:00

sparing: Siarka Tarnobrzeg - Karpaty Krosno 3-0

Siarka Tarnobrzeg pokonała w meczu sparingowym Karpaty Krosno 3-0. Do przerwy podopieczni Włodzimierza Gąsiora prowadzili 2-0.

Siarka Tarnobrzeg pokonała Karpaty Krosno 3-0 w meczu sparingowym rozegranym w Woli Chorzelowskiej. Do przerwy ekipa Włodimierza Gąsiora prowadziła 2-0.

Pierwsza bramka padła po dośrodkowaniu z bocznego sektoru boiska po szybkiej kontrze Siarkowców. Pierwszą bramkę zdobył Krzysztof Ropski. Druga akcja bramkowa miała podobny schemat, a gola strzelił Kamil Radulj.

W drugiej połowie bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego gola zdobył Michał Dawidowicz i ustalił wynik meczu na 3-0.

Siarka Tarnobrzeg - Karpaty Krosno 3-0 (2-0)

1-0 Krzysztof Ropski
2-0 Kamil Radulj
3-0 Michał Dawidowicz

Siarka Tarnobrzeg:
I połowa: Krupa - Kubowicz, Witasik, Bierzalo, Grzesik, Witkowski, Radulj, Płatek, Broź, Cupriak, Ropski.

II połowa: Janowski - Wawrylak, Bierzało, Witasik, Dawidowicz, Barteczko, Galara, Kabała, Głaz, Świderski, Mróz.