2018-03-10 16:15:24

Stal Stalowa Wola słabsza od GKS-u 1962 Jastrzębie

Piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali w wyjazdowym meczu 2 ligi z GKS-em 1962 Jastrzębie 1-2.

Podopieczni Krzysztofa Łętochy piłkarską wiosnę w tym roku rozpoczęli od porażki z liderem rozgrywek. Szkoda, bo "Stalówka" rozegrała całkiem niezłe spotkanie i mogła w Jastrzębiu Zdroju pokusić się choćby o punkt.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 38. minucie spotkania po trafieniu Daniela Szczepana. Do przerwy GKS 1962 Jastrzębie wygrywało 1-0.

Nadzieję kibicom Stali Stalowa Wola dał Adrian Dziubiński, który już kilka minut po zmianie stron zdobył wyrównującą bramkę dla gości. Ostatnie słowo należało jednak do miejscowych.

Wynik spotkania na 2-1 dla GKS-u 1962 Jastrzębie ustalił w 61. minucie Kamil Szymura.

1-0 Daniel Szczepan (38)
1-1 Adrian Dziubiński (47)
2-1 Kamil Szymura (61)

GKS 1962 Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Oskar Mazurkiewicz, Piotr Pacholski, Kamil Szymura, Dominik Kulawiak, Bartosz Semeniuk, Bartosz Jaroszek (76. Krzysztof Gancarczyk), Damian Tront, Kamil Jadach (90. Dominik Szczęch), Farid Ali (90. Tomasz Dzida), Daniel Szczepan (82. Ville Salmikivi).

Stal Stalowa Wola: Dorian Frątczak - Michał Mistrzyk (21. Tomasz Żyliński), Szymon Jarosz, Sebastian Zalepa, Grzegorz Janiszewski (87. Sebastian Łętocha), Bartosz Sobotka, Patryk Stefański, Bruno Żołądź, Stepan Hirskyj (78. Adrian Gębalski), Michał Trąbka, Adrian Dziubiński.

Sędziował: Damian Gawęcki (Kielce).
Żółte kartki: Ali, Jaroszek - Stefański, Zalepa, Jarosz.