2018-03-03 14:35:00

sparing: Resovia - Polonia Przemyśl 4-0

Resovia ograła 4-0 Polonię Przemyśl w ostatnim sparingu przed startem rundy wiosennej sezonu 2017/18.

Resovia ograła Polonię Przemyśl 4-0 w meczu spraringowym rozegranym przy ul. Wyspiańskiego 22.

Do przerwy nie oglądaliśmy, jednak bramek w tym spotkaniu. Po zmianie stron podopieczni Szymona Grabowskiego cztery razy umieścili piłkę w siatce Piotra Ciska.

Autorami bramek byli Mateusz Kantor, David Kwiek, Dorian Buczek oraz Radosław Adamski.

Maltanczyk 2018-03-03 15:50:26

W pierwszej polowie Polonia byla rownorzednym rywalem dla naszego zespolu nawet miala dwa grozne strzaly a my nic. W drugiej polowie jak to mowia "nie wyszli z szatni" i worek sie posypal. Bardziej martwilbym sie tym ze przed startem sezonu taka Polonia nie daje nam pograc za wiele przez 45 min. A przez kontuzje/choroby conajmniej dwoch trupow bedziemy musieli ogladac w pierwszym skladzie. Nazwiska zatrzymam dla siebie.

Dawoss 2018-03-03 16:07:37

Co z M. Ogrodnikiem ...wie ktoś ?

Maltanczyk 2018-03-03 16:19:16

Podobno kontuzja.

Każdy to powie Resovia rządzi 2018-03-03 16:33:26

Bardzo dobrze poczekamy 2lata lub 3 lata i 2 liga panowie !

acdc 2018-03-03 18:35:57

A jakie ma to znaczenie że Polonia przez 45 minut trzymała sie bez straty bramki? Mecz trwa 90 minut, a nie 45, a Polonia w drugiej połowie grała prawie tym samym składem.W Resovii przekornie w drugiej połowie tj. po 60 minucie była na papierze lepszy skład niż w I połowie. Tak czy owak sparing to tylko sparing a wszystko zweryfikuje liga

do Msltańczyk 2018-03-03 18:38:06

widzę że Twoje informacje o zawodnikach są tak trafne jak o dzisiejszym sparingu. Dla Twojej wiadomości Michał był chory cały tydzień i od poniedziałku wznawia treningi