2018-03-03 16:03:00

sparing: Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 3-3

Stal Stalowa Wola zremisował z Garbarnią Kraków 3-3 w meczu rozegranym przy ul. Hutniczej 3 w Stalowej Woli.

Dziś miała odbyć się 1. kolejka rundy wiosennej sezonu 2017/18 w 2 lidze. Jednak z powodu warunków atmosferycznych została przełożona.

Działacze Stali Stalowa Wola nie próżnowali i postanowili zaprosić Garbarnię Kraków na mecz sparingowym. Mecz odbył się w formacie dwa razy po 60 minut.

Do przerwy był wynik 1-1 po zmianie stron obie ekipy strzeliły jeszcze po dwie bramki i ostatecznie mecz zakończył się remisem 3-3. Gole dla "Stalówki" zdobyli Andrzej Trubeha, Kacper Śpiewak oraz Tomasz Żyliński.

Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 3-3 (1-1)

Stal Stalowa Wola I połowa:
Frątczak - Waszkiewicz, Jarosz, Zalepa, Janiszewski, Sobotka, Hirsky, Żolądż, Trąbka, Mistrzyk, Trubeha