2018-02-09 18:40:00

sparing: CLJ Resovia - Siarka Tarnobrzeg 1-1

Podobne tematy sparingi (zima 2018)
CLJ Resovia zremisowała z odmłodzoną Siarką Tarnobrzeg 1-1 w meczu kontolnym na bocznym boisku przy u. Wyspiańskiego 22 w Rzeszowie.

CLJ Resovia zremisowała 1-1 z Siarką Tarnobrzeg, która do Rzeszowa przyjechała mocno odmłodzonym składem. Pierwszy skład 2-ligowca w sobotę zmierzy się ze Stalą Rzeszów w Woli Chorzelowskiej.

Do przerwy "Siarczanie" prowadzili 1-0 po golu Cezarego Kabały. W drugiej połowie drużyna z Centralnej Ligi Juniorów Resovii zdobyła wyrównującą bramkę i mecz zakończył się remisem.

CLJ Resovia - Siarka Tarnobrzeg 1-1

0-1 Cezary Kabała
1-1 ?

Siarka Tarnobrzeg:
Janowski, Dawidowicz, Wawrylak, Barteczko, Kabała, Galara, Wiktor, Mróz, Świderski, zawodnik tesotwany, zawodnik testowany
Na ławce: Kieliszek, Sztuka, Majcher, Lubowicki.