2018-01-20 15:47:33

sparing: Stal Mielec - Cracovia 1-3

Stal Mielec przegrała 1-3 w meczu sparingowym z ekstraklasową Cracovią.

Mecz został rozegrany na bocznym boisku Stadionu Miejskiego przy ul. Solskiego w Mielcu.

Piłkarze Stali Mielec wyszli na prowadzenie w 8. minucie spotkania po golu Michała Janoty. Jeszcze przed przerwą jednak Cracovia odpowiedziała dwoma golami. Autorem obydwu był Krzysztof Piątek.

Ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców po raz trzeci w końcówce spotkania ustalając wynik meczu na 3-1 dla gości.

STAL MIELEC - CRACOVIA 1-3 (1-2)

1-0 Michał Janota (8)
1-1 Krzysztof Piątek (29)
1-2 Krzysztof Piątek (36)
1-3 Krzysztof Piątek (89)

Stal Mielec: Rafał Strączek - Krzysztof Kiercz, Mateusz Cholewiak, Mateusz Gancarczyk, Arkadiusz Górka, Bartosz Nowak, Dejan Djermanovic, Michał Janota, Krystian Getinger, Maksymilian Banaszewski, Rafał Grodzicki oraz Martin Dobrotka, Szymon Przystalski, Leandro, Szymon Sobczak, Tomasz Swędrowski, Jakub Arak, Dominik Sadzawicki, Piotr Marciniec, Piotr Goliasz, Patryk Zygmunt, Kacper Sadłocha.