http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2011-07-11 22:37:36

Karpaty Krosno wznawiają treningi

Piłkarze krośnieńskich Karpat rozpoczęli dziś przygotowania do sezonu 2011/2012.
 
Podopieczni trenera Tomasza Wacka pierwsze zajęcia odbyli na własnym stadionie. Na pierwszych zajęciach zjawiło się 18 zawodników, m.in kandydaci do gry w Karpatach - trwają rozmowy z doświadczonymi zawodnikami, którzy mogliby wzmocnić drużynę.
 
Karpat do zbliżającego się sezonu przygotowywać się będzie na własnych obiektach. Treningi odbywać się będą pięć razy w tygodniu, a w sobotę rozgrywane będą mecze sparingowe.
 
W treningu uczestniczyli obecni zawodnicy Karpat: Piotr Hajduk, Marcin Włodarski, Paweł Jarząb, Łukasz Śliwiński, Marcin Łukaczyński, Kamil Chmielowski, Artur Bożek, Mateusz Woźniak, Konrad Gonet, Radosław Stanisz, Jacek Koncewicz, Paweł Fydrych, Paweł Sedlaczek, Bartłomiej Buczek. Indywidualnie trenował powracający po kontuzji Sebastian Meier.
 
Z wypożyczenia powrócił trenujący w trakcie sezonu z Karpatami bramkarz Damian Albrycht, a nowymi zawodnikami którzy dziś pojawili się na Legionów byli Paweł Tomkiewicz i Damian Mikulec.
 
Pierwszy to wychowanek Karpat, 20-letni obrońca, który zakończył naukę w SMS Kraków. Drugi to 17-letni pomocnik występujący ostatnio w LKS-ie Nakło, a obecnie uczący się w Ośrodku Szkolenia Sportowego Młodzieży w Krośnie.
 
Na treningu zabrakło testowanych w innych klubach Sylwestra Sikorskiego (Flota Świnoujście), Marcina Korbeckiego (Piast Gliwice) i Piotra Zielińskiego (Zagłębie Sosnowiec) oraz przebywających za granicą Krzysztofa Szymańskiego oraz Jakuba Zimy, który może zostać wypożyczony do któregoś z okolicznych klubów.
 
Od jutra do drużyny ma dołączyć Kamil Radulj. Powracający do zdrowia po złamaniu ręki pomocnik dziś był na konsultacji u lekarza.
 
źródło: karpatykrosno.net

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem