2018-01-18 14:39:09

Plany sparingowe podkarpackich drużyn (zima 2018)

Podobne tematy sparingi (zima 2018)
Zobaczcie jak wyglądają plany sparingowe drużyn piłkarskich z Podarpacia na zimę 2018. W zestawieniu ujęliśmy wszystkie zespoły z naszego regionu grające w 1 lidze, 2 lidze, 3 lidze gr. oraz 4 lidze podkarpackiej.

1 liga - plany sparingów (zima 2018)

Stal Mielec

20 stycznia - Cracovia
27 stycznia - rywal poszukiwany
3 lutego - Turniej dawnych Mistrzów (Pogoń Lwów, Stal Rzeszów, Szombierki Bytom)
8 lutego - pierwszy mecz kontrolny w Turcji
11 lutego - drugi mecz kontrolny w Turcji
14 lutego - trzeci mecz kontrolny w Turcji
24 lutego - FK Poprad

2 liga - plany sparingów (zima 2018)

Siarka Tarnobrzeg

20 stycznia - Górnik Łęczna
24 stycznia - Unia Tarnów
27 stycznia - Radomiak Radom
3 lutego - Motor Lublin
10 lutego - Stal Rzeszów
16 lutego - Partizan Bordejov
17 lutego - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
24 lutego - Resovia oraz Wisła Sandomierz

Stal Stalowa Wola

17 stycznia - Górnik Łęczna
27 stycznia - Stal Mielec
31 stycznia - Wólczanka Wólka Pełkińska
2 lutego - Radomiak Radom
7 lutego - Stal Rzeszów
10 lutego - Chełmianka Chełm
14 lutego - Unia Tarnów
17 lutego - Sokół Nisko
21 lutego - Resovia
24 lutego - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

3 liga gr. IV - plany sparingów (zima 2018)

JKS Jarosław

20 stycznia - Ekoball Stal Sanok
27 stycznia - Wisłoka Dębica
3 lutego - Sokół Sieniawa
10 lutego - Stal Mielec CLJ
17 lutego - Granica Stubno
24 lutego - Piast Tuczempy
28 lutego - LKS Pisarowce
3 marca - Izolator Boguchwała

Karpaty Krosno

20 stycznia - Start Rymanów (miejsce do ustalenia)
27 stycznia - Partizan Bardejow (wyjazd)
3 lutego - Błękitni Ropczyce (u siebie)
10 lutego - Igloopol Dębica (wyjazd)
17 lutego - Rzemieślink Pilzno (u siebie)
24 lutego - Glinik Gorlice (u siebie)  3 marca - Tesla Stropkov (wyjazd)

Resovia

20 stycznia - Sokół Sieniawa
27 stycznia - Wólczanka Wólka Pełkińska
31 stycznia - Górnik Łęczna
3 lutego - LKS Pisarowce
7 lutego - Izolator Boguchwała
10 lutego - Garbarnia Kraków
17 lutego - Hutnik Kraków
21 lutego - Stal Stalowa Wola
24 lutego - Siarka Tarnobrzeg i Strug Tyczyn
3 marca - Polonia Przemyśl

Wólczanka Wólka Pełkińska

27 stycznia - Resvovia
31 stycznia - Stal Stalowa Wola
3 lutego - KS Wiązownica
10 lutego - Izolator Boguchwała
13 lutego - Strug Tyczyn
17 lutego - Stal Rzeszów
23 lutego - Resovia CLJ
24 lutego - Wisłok Wiśniowa
3 marca - Czarni Połaniec

Stal Rzeszów

20 stycznia - Unia Tarnów
24 stycznia - Górnik Łęczna
31 stycznia - Sokół Sieniawa
3 lutego - Turniej Dawnych Mistrzów w Mielcu (Pogoń Lwów, Stal Mielec, Szombierki Bytom)
7 lutego - Stal Stalowa Wola
10 lutego - Siarka Tarnobrzeg
14 lutego - Wisła Sandomierz
17 lutego - Wólczanka Wólka Pełkińska
24 lutego - Wisłoka Dębica

4 liga podakarpacka - plany sparingów (zima 2018)

Błękitni Ropczyce

27 stycznia – Olchovia Olchowa
3 lutego – Karpaty Krosno
7 lutego – juniorzy Stali Rzeszów
10 lutego – Unia Nowa Sarzyna
17 lutego – Polan Żabno
21 lutego – Victoria Czermin
24 lutego – Wolania Wola Rzędzińska
3 marca – Sokół Kolbuszowa Dolna

Ekoball Stal Sanok

20 stycznia - JKS Jarosław
3 lutego - Glinik Gorlice
10 lutego - Polonia Przemyśl
14 lutego - LKS Pisarowce
17 lutego - Izolator Boguchwała
24 lutego - Orzeł Przeworsk

Głogovia Głogów Małopolski

20 stycznia - San Hureczko
4 lutego - Korona Rzeszów
7 lutego - Jedność Niechobrz
14 lutego - Izolator Boguchwała
15 lutego - Resovia CLJ
17 lutego - Raniżovia Raniżów
20 lutego - Czarni Połaniec
21 lutego - Włókniarz Rakszawa
3 marca - Strug Tyczyn

Granica Stubno

3 lutego - Płomień Morawsko
10 lutego - Ks Wiązownica
17 lutego - JKS Jarosław
24 lutego - Polonia Przemyśl
3 marca - Piast Tuczempy
10 marca - Motor Grochowce (jeśli liga nie wystartuje)

Igloopol Dębica

27 stycznia - Izolator Boguchwała
2 lutego- Tarnovia Tarnów
10 lutego - Karpaty Krosno
14 lutego - Wisłok Wiśniowa
17 lutego - Wolania Wola Rzędzińska
21 lutego - Metal Tarnów
24 lutego - Czarni Połaniec
3 marca - Chemik Pusktów

Izolator Boguchwała

27 stycznia - Igloopol Dębica
3 lutego -  Przełom Besko
7 lutego - Resovia Rzeszów
12 lutego - Wólczanka Wólka Pełkińska
14 lutv - Głogovia Głogów Małopolski
17 lutego - Ekoball Stal Sanok
21 lutego - Wisłok Wiśniowa
24 lutego - Strumyk Malawa
28 lutego - Sokół Kolbuszowa Dolna
3 marca - JKS Jarosław

KS Wiązownica

27 stycznia - San Hureczko
3 lutego - Wólczanka Wólka Pełkińska
10 lutego - Granica Stubno
17 lutego - Polonia Przemyśl
26 lutego - Resovia Rzeszów CLJ
3 marca - Orzeł Przeworsk
11 marca - Resovia Rzeszów CLJ (jeśli nie wystartuje liga)

LKS Pisarowce

27 stycznia - Polonia Przemyśl
3 lutego - Resovia
6 lutego - Przełom Besko
10 lutego - Czarni Jasło
14 lutego - Ekoball Stal Sanok
25 lutego - Rzemieślnik Pilzno
28 lutego - JKS Jarosław
3 marca - Partyzant Targowiska

Piast Tuczempy

27 stycznia - Pogoń-Sokół Lubaczów
3 lutego - Zorza Zarzecze
10 lutego - LKS Skołoszów
17 lutego - Strumyk Malawa
24 lutego - JKS Jarosław
3 marca - Granica Stubno

Polonia Przemyśl

27 stycznia - LKS Pisrowce
3 lutego - Tomasovia Tomaszów Lubelski
10 lutego - Ekoball Stal Sanok
17 lutego - KS Wiązownica
24 lutego - Granica Stubno
3 marca - Resovia

Rzemieślnik Pilzno

20 stycznia - Metal Tarnów
27 stycznia - Nafta Jedlicze
3 lutego - Wolania Wola Rzędzińska
10 lutego - Polan Żabno
17 lutego - Karpaty Krosno
21 lutego - Tuchovia Tuchów
25 lutego - LKS Pisarowce
3 marca - Victoria Czermin

Sokół Nisko

28 stycznia - Sokół Kamień
3 lutego - Unia Nowa Sarzyna
10 lutego - Łada Biłgoraj
14 lutego - Stal Nowa Dęba
17 lutego - Stal Stalowa Wola
21 lutego - Stal II Stalowa Wola
24 lutego - Sokół Kolbuszowa Dolna

Sokół Sieniawa

20 stycznia - Resovia
27 stycznia - Łada Biłgoraj
31 stycznia - Glinik Gorlice
3 lutego - JKS Jarosław
10 lutego - Avia Świdnik
17 lutego - Hetman Zamość
24 lutego - Metal Tarnów
28 lutego - Strumyk Malawa
3 marca - Kryształ Werbkowice

Unia Nowa Sarzyna

3 lutego - Sokół Nisko
10 lutego - Stal Gorzyce
17 lutego -  Błękitni Ropczyce
25 lutego - Stal Rzeszów CLJ
3 marca - Wisłok Wiśniowa

Wisłok Strzyżów

20 stycznia - Wisłoka Dębica
27 stycznia - Lechia Sędziszów Małopolski
3 lutego - Czarni Jasło
7 lutego - Wisłok Wiśniowa
10 lutego - Strug Tyczyn
17 lutego - Nafta Jedlicze
21 lutego - Wolania Wola Rzędzińska
24 lutego - Błażowianka Błażowianka
3 marca - wolny termin (rywal do ustalenia)

Wisłok Wiśniowa

27 stycznia - Czarni Jasało
3 lutego - Strug Tyczyn
7 luteg - Wisłok Strzyżów
10 lutego - Raniżovia Raniżów
13 lutego - Igloopol Dębica
17 lutego - Sokół Kolbuszowa Dolna
21 lutego - Izolator Boguchwała
24 lutego - Wólczanka Wólka Pełkińska
3 marca - Unia Nowa Sarzyna

Wisłoka Dębica

20 stycznia - Wisłok Strzyżów
27 stycznia - JKS Jarosław
28 stycznia - Tuchovia Tuchów
3 lutego - MLKS Żabno i Strumyk Malawa
10 lutego - Czarni Połaniec i Sokół Kolbuszowa Górna
17 lutego - Unia Tarnów
24 lutego - Stal Rzeszów
3 marca - Glinik Gorlice
10 marca - Tarnovia Tarnów
 
wkrótce:
Cosmos Nowotaniec

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

XYZ 2017-12-19 17:39:29 23 7

gddzie jest ekstrAklasa?

do redakcji 2017-12-08 09:03:59 14 26

Podacie może plan sparingów Stali Rzeszów?

Anonim 2017-12-10 00:09:09 9 54

Jks to niech sparingi z juniorami albo trampkarzami robi to może coś wygrają ahhahahha

XYZ 2017-12-19 17:39:29 23 7

gddzie jest ekstrAklasa?

ŁUbu Dubu 2017-12-19 22:18:28 22 29

XYZ-jak Mielec awansuje,to będzie i ekstraklasa ;)

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem