2017-11-12 16:11:45

Sokół Sieniawa wraca na fotel lidera! Starł Głogovię Głogów Młp. na miazgę!

(fot.facebook.com/pg/Sokół-Sieniawa)
Sokół Sieniawa wraca na fotel lidera dzięki zwycięstwu aż 8-0 z Głogovią Głogów Małopolski. Trzema bramkami popisał się obrońca Sokoła Patryk Kapuściński.

Sokół Sieniawa nie pozostawił złudzeń zawodnikom Głogovii Głogów Małopolski w niedzielne popołudnie. Gospodarze objęli prowadzenie już w 2 minucie spotkania po golu Tomasza Wilusza.

Na kolejne bramki musieliśmy czekać aż 35 minut. Wtedy Patryk Kapuściński umieścił piłkę w siatce bramki Głogovii. Wynikiem 2-0 zakończyła się pierwsza część gry.

Po zmianie stron piłkarze Marcina Wołowca nie ustawali w atakach. Trzynaście minut po wznowieniu gry ponownie na listę strzelców wpisał się Kapuściński, a cztery minuty później skompletował hat-tricka.

W 71. minucie meczu Sławomir Świst obejrzał drugi żółty, a w konsekwencji czerwony kartonik i miejscowym było jeszcze łatwiej. Cztery minuty później było 5-0 po bramce Dawida Gnatka.

Osiem minut przed końcem meczu Szymon Kardyś dał Sokołowi sześciobramkowe prowadzenie, a pięć minut później Sebastian Padiasek strzelił siódmą bramkę.

Dzieła zniszczenia podopiecznych Macieja Bilińskiego dokonał Wojciech Tołpa, ustalając wynik meczu na 8-0!

1-0 Tomasz Wilisz (2)
2-0 Patryk Kapuściński (37)
3-0 Patryk Kapuściński (58)
4-0Patryk Kapuściński (62)
5-0 Dawid Gnatek (75)
6-0 Szymon Kardyś (82)
7-0 Sebastian Padiasek (87)
8-0 Wojciech Tołpa (90)