2017-10-28 16:12:47

Michał Ogrodnik dał wygraną Resovii w Radzyniu Podlaskim

Piłkarze Resovii wygrali 2-1 w wyjazdowym meczu z Orlętami Radzyń Podlaski. Gola na wagę wygranej zdobył Michał Ogrodnik.

Kibice, którzy wybrali się do Radzynia Podlaskiego na pierwszego gola czekać musieli przez ponad 60 minut. Dokładnie w 62. minucie Piotr Zmorzyński zagrał do Pawła Myśliwieckiego, a ten uderzając po rękach Marcina Pietryki dał prowadzenie Orlętom.

Gracze Resovii odpowiedzieli kilkanaście minut później. Do wyrównania doprowadził Paweł Hass, który na boisku pojawił się kilka minut wcześniej.

Decydująca akcja meczu miała miejsce w 87. minucie. Szymon Feret zagrał na głowę Michała Ogrodnika (w tym spotkaniu także rezerwowego), a ten wpakował piłkę do siatki dając wygraną Resovii.

Dzięki zwycięstwu "Pasiaki" awansowały na 3. miejsce w tabeli III ligi gr. IV.

1-0 Paweł Myśliwiecki (62)
1-1 Paweł Hass (74)
1-2 Michał Ogrodnik (87)