2017-10-24 12:10:06

Klasa O Jarosław. Orzeł Przeworsk zremisował, Sanoczanka Święte wciąż na czele

Orzeł Przeworsk nie wykorzystał okazji, aby zostać nowym liderem. Zaledwie zremisował z Płomieniem Morawsko na własnym obiekcie. Sanoczanka Święte pomimo remisu z Motorem Grochowce wciąż przewodzi klasie O Jarosław.

Orzeł Przeworsk zaledwie zremisował z Płomieniem Morawsko, choć prowadził 2-0. Premierową bramkę w tym spotkaniu zdobył Karol Wilk w 26. minucie spotkania. Siedem minut później Maciej Tworzydło zdobył drugą bramkę dla Orła i wydawało się, że jest po meczu. Płomień jednak nie poddał się i jeszcze przed przerwą Kamil Hulak strzelił kontaktową bramkę. Ten sam zawodnik zdobył wyrownującego gola w 59. minucie i mecz zakończył się remisem.

Sanoczanka Święte w tym samym czasie zremisowała na wyjeździe z Motorem Grochowce. Kibice zgromadzeni na stadionie w Grochowcach nie zobaczyli żadnych bramek.

Trzeci w tabeli San Hurko/Hureczko rozgromił KS Kisielów-Pełnatycze 5-2. Bramki dla gospodarzy zdobyli Arkadiusz Gosa, Arkadiusz Fedak, Andrzej Danielak, Gregorz Kubas i Paweł Kijanka. Natomiast dla gości dwie bramki strzelił Tadeusz Podgórski.

Po raz kolejny MKS Kańczuga straciła punkty w spotkaniu u siebie. Tym razem podopieczni Marka Rybkiewicza zremisowali bezbramkowo z Huraganem Gniewczyna.