2017-10-22 11:28:21

Mateusz Stąporski dał wygraną Stali Stalowa Wola w meczu z Legionovią

Stal Stalowa Wola wygrała z Legionovią Legionowo 1-0 w rozegranym w Rzeszowie meczu 2 ligi. Gola na wagę trzech punktów zdobył Mateusz Stąporski.

Podopieczni Janusza Białka od pierwszych minut ruszyli do ataku. Późniejszy bohater "Stalówki", Mateusz Stąporski, szansę na gole miał jużw 7. minucie spotkania, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam.

Ten sam zawodnik dobrą okazję na gola dla Stali Stalowa Wola miał chwilę przed zmianą stron, ale jego uderzenie głową minimalnie chybiło celu.

Mateusz Stąporski swego dopiął dopieo w 87. minucie, gdy w zamieszaniu podbramkowym trącił futbolówkę głową pakując ją do siatki.

1-0 Mateusz Stąporski (87)

Stal Stalowa Wola: Mikołaj Brylewski - Adam Waszkiewicz, Szymon Jarosz, Sebastian Zalepa, Bartosz Sobotka, Adrian Dziubiński, Przemysław Stelmach (72. Bartłomiej Wasiluk), Sebastian Łętocha (90. Kacper Śpiewak), Stepan Hirskyj (71. Mateusz Bukowiec), Mateusz Stąporski, Adrian Gębalski.

Legionovia Legionowo: Dominik Pusek - Maciej Goliński, Tomasz Wojcinowicz, Konrad Trzmiel, Daniel Kutarba, Wojciech Kalinowski, Krystian Jajko (90. Mazlum Abul), Konrad Zaklika, Filip Kowalczyk (74. Maciej Wilanowski), Przemysław Rybkiewicz (65. Grzegorz Mazurek), Guram Lukawa (46. Oleksij Klak).

Sędziował: Paweł Kukla (Kraków).
Żółte kartki: Stelmach, Hirskyj, Bukowiec, Jarosz - Kowalczyk, Wojcinowicz, Trzmiel, Kalinowski.