2017-10-07 19:50:18

3 liga, gr. IV: Soła Oświęcim pokonała Karpaty Krosno i jest liderem

Soła Oświęcim cieszyła się z trzech punktów w Krośnie (fot. Paweł Suski / solaoswiecim.pl / archiwum)
Gracze Karpat Krosno ulegli u siebie drużynie Soły Oświęcim, która została nowym liderem trzecioligowych rozgrywek.

Goście wyszli na prowadzenie w 21. minucie meczu po trafieniu Przemysława Knapika. Do przerwy więcej goli nie padło i było 0-1.

Piłkarze Karpat Krosno doprowadzili do wyrównania nieco ponad 10 minut po gwizdku na drugą połowę. Na listę strzelców wpisał się Adrian Nowak.

Ostatnie słowo należało jednak do Soły Oświęcim. Bramkę na wagę trzech punktów i pozycji lidera zdobył w 72. minucie Arkadiusz Czapla.

Dla krośnian była to pierwsza porażka po czterech kolejnych spotkaniach bez przegranej.

0-1 Przemysław Knapik (21)
1-1 Adrian Nowak (56)
1-2 Arkadiusz Czapla (72)