2017-10-07 19:38:15

Stal Mielec przegrała z Wigrami Suwałki

Trene Zbigniew Smółka (w tle) ma powody do zmarwień. Jego zespół nie wygrał już od trzech spoktań (fot. archiwum)
Stal Mielec ulega 0-2 Wigrom Suwaki w wyjazdowym meczu 12. kolejki rozgrywek pierwszej ligi.

Podopieczni Zbigniewa Smółki z dalekiej podróży do Suwałk niestety wracają bez puntków. Dla Stali Mielec był to trzeci z rzędu mecz bez wygranej, ale podkarpacki klub wciąż zajmuje miejsce w ścisłe czołówce pierwszoligowców.

Pierwszy gol dla Wigier Suwałki padł w 55. minucie po strzale Mariusza Rybickiego. Wynik spotkania na 2-0 ustalił w 90. minucie Robert Obst.

1-0 Mariusz Rybicki (55)
2-0 Robert Obst (90)