2017-09-16 19:09:29

Błękitni Ropczyce zremisowali z Unią Nowa Sarzyna. Debiut Andrzeja Szymańskiego

Błękitni Ropczyce zremisowali z Unią Nowa Sarzyna 1-1. Nie był to wymarzony debiut Andrzeja Szymańskiego.

Błękitni Ropczyce przystępowali do meczu z Unią Nowa Sarzyna z nowym trenerem. Andrzej Szymański objął stanowisko we wtorek i musiał przygotować drużynę do sobotniego meczu.

Jednak już w 16. minucie Krzysztof Orzech dał prowadzenie gospodarzom. Wynikiem 1-0 zakończyła się również pierwsza połowa tego meczu.

Unia Nowa Sarzyna doprowadziła do wyrównania za sprawą Wojciecha Filipa dwadzieścia minut przed końcem meczu.

1-0 Krzysztof Orzech (16)
1-1 Wojciech Filip (70)