2017-09-16 13:09:34

Polonia Przemyśl pokonała Wisłokę Dębica. Dwie bramki Pawła Piątka

Polonia Przemyśl pokonała Wisłokę Dębica w pierwszym meczu 8. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Dzięki temu zwycięstwu Polonia przeskakuje Wisłokę w tabeli.
Polonia Przemyśl prowadzenie w tym meczu objęła tuż przed przerwą. Piękną akcję całego zespołu strzałem zakończył Paweł Piątek.

Po zmianie stron do ataków ruszyli piłkarze Wisłoki Dębica, jednak na nic to się zdawało.

Natomiast w 82. minucie  Mateusz Wanat został sfalowany w polu karnym przez Kamila Dybskiego. Paweł Piątek podszedł do piłki ustawionej na 11 metrze i wpakował ją do siatki.

Tym samym Polonia Przemyśl wygrała z Wisłoką Dębica 2-0 i przeskoczyła rywala w ligowej tabeli.

Mecz zgromadził sporo kibiców na trybunach. Niestety w 58. minucie na murawę staionu przy ul. Sanockiej 8 wbiegli fani Wisłoki Dębica, którzy chcieli dostać się na sektor kibiców gospodarzy i mecz został przerwany na pięć minut.

1-0 Paweł Piątek (45)
2-0 Paweł Piątek (83-rzut karny)

Wisłoka Dębica (skład wyjściowy): Kamil Dybski - Hubert Król, Konrad Hus, Aleksander Nabożny, Andrzej Wójcik, Kamil Kmiotek, Damian Pęcak, Bartosz Motyka, Damian Łanucha,Damian Bożek, Jakub Szewczyk

Wyniki meczów 8. kolejki:

Komentarze: 14

Polonista 2017-09-16 14:22:31

Brawo POLONIA!!!!!!!

Stary Kibic 2017-09-16 14:23:29

Polonio Kochana teraz w Boguchwale wygrana.

rz 2017-09-16 14:25:38

i jak zwykle bandyterka z wywloki musiala dac znac o sobie - patole do kwadratu !!!!!

~anonim 2017-09-16 15:15:35

przypomina to dawne tatarskie hordy

~anonim 2017-09-16 15:16:59

A ty hihi byś został bo ty to twardziel internetowy

kibic 2017-09-16 16:00:33

Polonia -Wisłoka 2:0 !!!! tyle w temacie !!!

kibic 2017-09-16 16:00:47

Jks 2017-09-16 16:02:53

a teraz te polglowki chwala sie po necie jakie to z nich kozaki sa, pobiegali sobie po stadionie Polonii - widocznie musza byc w bliskiej zazylosci z psami :D

Observer 2017-09-16 17:55:07

Kibice z Przemyśla:no ładnie się pokazaliście,brawo!Uciekać na własnym stadionie z własnego sektora przed przyjezdnymi,dać się pogonić we własnym domu...Brawo,brawo...

~anonim 2017-09-17 09:26:55

Polojnia cisnęłą cały mecz publikowała krwawe plakaty na ten dzień a na koniec chiala jarać flagę Wisłoki siedzac w tym samym czasie na ogrodzeniu.Jak plot 3 metrowy sie wywrócił to POlonia smiało mogła wystawić 30-40 osób i postawić się a tym czasem całość z wyjatkiem jednego chlopa zrobila skok zza siatke a reszta lotki.POszly strzaly a jak zacząl spadac ostry sprzet to wiadomo bylo ze nie bedzie bitki tylko patologia.Powrot na trybuny i dobre humory.Na sektorach byly kominy Stali i Karpat

cxzwsda 2017-09-18 08:07:24

Uciekające dreszcowce z Przemyśla zawieście lepiej "działalność" bo na prawdę wstyd :D

~anonim 2017-09-18 18:32:03

Panowie, nie podniecajcie się wybrykami, to takie głupie robić zadymy. Lepiej przyglądnijcie się na tabele która drużyna z Powiatu Dębickiego jest najwyżej, Pilzno?Na dzień dzisiejszy jest to piłkarsko najlepsza drużyna w 4 lidze.

do ostatniego wpisu-anonimka.. 2017-09-19 23:08:33

co ty tam nabazgralas o pilce w powiecie?????ty sie lepiej ojszczolku zajmij swoja siostra i zastanow sie co wyprawia na dyskotekach,z tego co mi wiadomo na jednej z dyskotek w jednej z pod rzeszowskich wsi.....namietnie i bez zadnej namowy osob trzecich z wielka radoscia i zachwytem dokonywala innej czynnosci seksualnej... z osobami zdecydowanie pod wplywem alkoholu oraz innych srodkow oduzajacych....,psychoaktywnych.czynnosc polegala na dokonywaniu aktow milosci francuskiej...z pelna konsumpcja plynow fizjologicznych na zakonczenie aktu milosnego.wspomniec nalezy iz opisywana niewiasta dokonywalal w/w aktu na koparce zaparkowanej za budynkiem miejscowej remizy.takze maly swintuchu zajmij sie lepiej swoim podworkiem.ps-bo bym se zapomnial hehhe a za firanka w oknie stal pepus i walil konia bo mu nawet taka ojszczana lafirynda niechciala dac hehhe.dobry joke???