2017-09-14 08:59:20

JKS Jarosław słabszy od Motoru Lublin

Piłkarze JKS-u Jarosław ulegli 1-4 Motorowi Lublin w zaległym wyjazdowym meczu 7. kolejki rozgrywek 3 ligi grupy IV.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 28. minucie spotkania po trafieniu Dmytro Kozbana.

Gracze JKS-u Jarosław zdołali jednak szybko odpowiedzieć i kilka minu później było 1-1. Do wyrównania doprowadził Kamil Stachyra, były zawodnik Motoru Lublin.

Jeszcze przed przerwą bramkę na 2-1 dla miejscowych zdobył Artur Gieraga i po pierwszej połowie lublinianie prowadzili jednym golem.

Po zmianie stron Motor Lublin ruszył do ataków. Efekty przyniosło to w 68. minucie, kiedy to po raz pierwszy tego dnia dał znać o sobie Konrad Nowak, zawodnik, który pojawił się na murawie niespełna minutę wcześniej. Ten sam piłkarz trafił do siatki po raz drugi chwilę później ustalając wynik spotkania na 4-1.

1-0 Dmytro Kozban (28)
1-1 Kamil Stachyra (34)
2-1 Artur Gieraga (38)
3-1 Konrad Nowak (68)
4-1 Konrad Nowak (70)

Motor Lublin: Otczenaszenko - Szkatuła, Cholerzyński (71. Kamiński), Gieraga, Słotwiński, Kaczmarek, Tymosiak, Korczakowski (77. Michota), Oziemczuk (58. Dzięgielewski), Majkowski (83. Tkaczuk), Kozban (67. Nowak).

JKS Jarosław: Zając - Bała (79. Czyż), Gliniak, Maciejewski, Michalak, Kmak (74. Urbaniak), Tarasenko (90. Boratyn), Surmiak, Stachyra, Pękala, (64. Purcha), Zawiślak.

Sędziował: Grzegorz Jabłoński (Kraków).