2017-09-11 16:09:45

Klasa O Stalowa Wola. Sokół Sokolniki wygrał z Pogonią Leżajsk, a Stal Gorzyce ze Stalą Nowa Dęba

Stal Gorzyce rozrgromiła Stal Nową Dębę na wyjeździe 4-0, a Sokół Sokolniki wygrał w delegacji z Pogonia Lezajsk.

Stal Gorzyce pokonała na wyjeździe Stal Nową Dębę 4-0. Juz w 5. minucie goście prowadzili dwoma bramkami po golach Marcela Pędlowskiego i Mateusza Leśniowskiego. Po przerwie dwie bramki dołozył Tomasz Swiąder.

Natomiast lider tabeli, Sokół Sokolniki ograł Pogon Leżajsk 1-0. Decydujący gol padł w 43. minucie za sprawa Jakuba Kwietnia. Sześć minut wcześniej gospodarze zmuszeni byli grać w dziesiątke po czerwonej kartce dla Grzegorza Czarnieckiego.

Mecz był bardzo nerwowy, a goście kończyli mecz w dziewiątke. Najpierw Hubert Kowalski ujrzał czerwony kartonik w 60. minucie mecz, a piętnaście minut później Krzysztof Koselak.

1-0 Marcel Pędlowski (3)
2-0 Mateusz Leśniowski (5)
3-0 Tomasz Swiąder (51-rzut karny)
4-0 Tomasz Swiąder (56)