2017-09-11 16:01:03

Klasa O Rzeszów. Korona Rzeszów umocniła się na pozycji lidera, wygrana Strugu Tyczyn

Korona Rzeszów pokonała Sawę Sonina i umocniła się na pozycji lidera. Strug Tyczyn ograł Crasnovię Krasne. Błękit Zołynia nie wykorzystał dwóch rzutów karnych i zremisował z Dynovią Dynów.

Korona Rzeszów pokonała Sawę Sonina 1-0 po bramce z rzutu karnego - Krzysztofa Weresa.
Strug SziK Tyczyn ograł Crasnovię Krasne 4-1. Goście wysli na prowadzenie w 13. minucie po golu Sławomira Rozborskiego. Jednak zaraz potem Strug strzelił cztery bramki. Hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się Dominik Ferenc, a jedno trafienie dołożył Maciej Nizioł.

Błękit Żołynia zremisował z Dynovią Dynów. Gospodarze prowadzili po golu Bartłomieja Wawrzaszka, ale zaraz po przerwie Paweł Mielniczek doprowadził do wyrównania.

1-0 Krzysztof Weres (40-rzut karny)